SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie dzieje??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
Witam. Mam pytanie moglby mi ktos powiedziec co sie dzieje??cwicze na silowni od tygodniana samym poczatku bolaly mnie ramiona,klata,bary wogole wszystkie partie miesniowe a teraz bola mnie same ramiona a klaty wogole nie czuje a cwicze ja tez czym moze byc to spowodowane??zle cwicze czy co??prosze o odp dziekuje

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
moze jeszcze dane podam
Wzrost: 175cm
Waga: 60kg
Wiek: 15lat

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
szerzej lap sztange, stopniowo zwiekszaj ciezar, i rob malo cwiczen ale na kazda partie klatki...

Najlepiej zastosuj trening FBW jesli nie stosujesz, i popatrz jak powinny byc dokladnie wykonywane cwiczenia - proponuje temat "Atlas"

Zmieniony przez - monever w dniu 2008-01-20 22:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok dziex:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Chodzi ci ze nie czujesz zakwasow na drugi dzien czy ze nie masz pompy zaraz po treningu?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
chodzi mi ze nie mam zakwasow ani pompy po treningu:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Jak pompy mozna nie miec? Hmm , przyłóż sie bardziej do techniki niż do ciężaru i tyle.Mi zakwasy wychodzą dopiero równo prawie ze po 24 godzinach hehehe a tak to nie czuje :D dziwne nie? np cwicze o 21 to o 21 na drugi dzien dopiero mam zakwasy , jak o 16 to po 24 h heh wie ktos o co z tym kaman ? :D

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
cos tam jest pompy ale co to tylko rece i nogi a klata nic heh

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1353
Stania ja mam dokladnie tak samo po ok 20h dopiero cos zaczynam odczuwac zakwasy:PP a co do tematu to staraj sie robic plynnie i powoli nie ma sie co spieszyc.Mozesz uzywac mniejszego ciezaru ale rob to powoli i dokladnie liczy sie technika a nie ilosc KG na sztandze a pompa musi byc.a zakwasy nie kazdy odczuwa gdy miesnie przyzwyczaja sie juz do treningu.ja np na barkach plecach i nogach nigdy nie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dziexjak cos to bede jeszcze pisal

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
1. Ja pompy na klacie nie mialem juz ho ho ho a rosnie wiec sie nie przejmuj. Miesnie sie przyzwyczajaja do wysilku i dlatego pompa jest coraz mniejsza, az staje sie minimalna. Tak samo jest z zakwasami

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Plan do sprawdzenia...

WHEY premium