SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się stało z Antkiem ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Nie chce mi się wierzyc, ze zawodnik tej klasy co chmielu wogole nie przygotowal sie pod wzgledem kondycji to walki, kto widizal to wie ze byla to tragedia ledwo z ringu zszedł. Yushko w porownaniu z antkiem to byl swiezytki, w pewnym momencie antek polozyl sie na linach "ruski" zaczal go lac ii wtedy myslalem ze oksinski rzuci sie z odsiecza. No nie wiem antek koszmarnie prezentowal sie w stojce, szedl z ciosem a nogi zostawaly gdyby trafil na dobrego "boksera" to zgon pewny. Czekam na wasze opinie

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
zawodnicy to nie szalikowcy-powiem tylko tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Poprostu za szybko sie wypalil, jak Kerr z Igorem, jak Nastek z Mino, jak Coleman z Maurice Smith-em. Zdaza sie kazdemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Mial gorszy dzien i tyle, nie oceniaj zawodnika po jednej walce, jednym niepowodzeniu a co do jego stojki to on nie jest bokserem, tylko grapplerem. Nie od dzis wiadomo ze walka na nogach nie jest jego najmocniejsza strona juz kilka razy mial ciezko przez to a z Buczem na gali w wawie dostal niezlego mlotka.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Coś trueneo za dużo oceniasz zawodników. Ciekawe jak ty byś się zaprezentował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
chyba forum po to jest zeby oceniac i dyskutowac !!!!! TY jestes ciekawy jak on by sie zaprezentowal z Chmielem a ja jestem ciekawy jak TY bys sie zaprezentowal !!!! <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Właśnie! Coś vtserafin masz jakieś straszne problemy ze sobą chyba. Po to jest forum, by dyskutować. A oceniać mogę kogo tylko mam ochotę, tak samo jak ty czy każdy inny tutaj. Zasada, że "nie oceniaj nikogo, jak sam nie masz równie wielkich umiejętności/osiągnięć" jest idiotyczna i gdyby jej przestrzegać to praktycznie nikogo by na tym forum nie było! Więc sobie daruj te teksty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
Popieram przedmówców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Chmielewski zamienił sie w gumę i tak miał szczęście że nic nie wyłapał bo nawet rąk już nie mógł w gardzie trzymać.
A gdubając jak by to wygrał gdzie tu jeszcze ewentualnie do finału maił by dotrzeć chyba na kolanach. Z Nastulą powinni się umówic i razem pobiegać po górkach.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Spokojnie chlopaki, bo zaraz bedzie nastepna wojenka na forum a tego bysmy przeciez nie chcieli.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
ok, pewnie że może się zdarzyć każdemu i taka akurat była specyfika tego pojedynku że spuchł.No ale przysnam że jeszcze nie widziałem żeby zawodnik tak słaniał się na nogach...W pewnych momentach to ja nie wiedziałem czy on w ogóle wie gdzie jest i co robi...

To ja zabiłem Laurę Palmer...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fota Marka Kerra-a (po spadkach....)

Następny temat

ValeTudo POZNAŃ

Wiecej