SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się dzieje kiedy pierwszy raz weżnie się winstrol w zastrzykacz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mojemu kumplowi władowałem dzisiaj pierwszy zastrzyk WINSTROLU a wcześniej niebrał rzadnych sterydów i po chwili zrobiło mu sie słabo, siadając dostał drgawki, miał ja około 1 sekundy pużniej poczuł się lepiej.
Czy to jest normalne po pierwszym zastrzyku?
Prosze o szybką odpowiedź
pozdrawiam!!!!!!!!!

kluski
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm to raczej zdenerwowanie, ja przy 1-szym tez niezbyt dobrze sie czulem. :)

Jutro będę większy niż dzisiaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 215
Pewnie nerwy.Z winstrolem trzeba uważać przy zastrzyku.Igła ma być wprowadzona jak najgłębiej w mięsień , anie w tkankę tłuszczową.Może się zdarzyć ,że winstrol wejdzie w tkanke wtedy może powstać zator który trzeba przeciąć u chirurga.
Pozdrowienia

Datas

Datas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
no winstrol jest robiony na wodzie, wiec moze troche bardziej bolec, i sie znerwowal chlopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Emocje. Mój pierwszy zastrzyk nie był szczególnym przeżyciem. Za dużo wiedziałem. Ale i tak bądź zawsze pewien że wykonujesz zastrzyk prawidłowo.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony

Następny temat

jakie osłonki na żołądek?????

WHEY premium