SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o takim połączeniu: cynk+ magnez?????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czy ktoś może mi powiedzieć czy zwykły, zakupiony w aptece magnez(asmag)z vit. B6 oraz cynk(zinas)po 30 mg(obydwa z farmapolu)mogą wpłynąc na podniesienie testosteronu? Jeśli tak to jak je dawkować? Jeśli nie to jaki środek wybrać? słyszałem, że Acetobolan II jest dobrym środkiem. Dodam tylko, że brałem te składniki około miesiąc i oprócz poprawy samopoczucia raczej nic nie zauważyłem jeśli chodzi o postępy na siłowni (Brałem jedną tabl. cynku i 2 magnezu. Dzięki z góry! PoZDrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
tak tez myslalem

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
chciales zrobic domowe ZMA ale tam sa inne skladniki(chodzi o proporcje) wiec proponuje zakup sobie ZMA z tym ze wczesniej byl cyber a teraz to sam nie wiem gdzie mozna to dostac!!!!

poszukaj w sklepach netowych!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki - spróbuje gdzieś poszukać ZMA. Ale co z tym ACETABOLANEM II - Warto wydawać 350 PLN za 96 kapsułek?? POza tym nie brałem sterydów i nie wiem czy ten środek jest odpowiedni dla mnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja bym nie wydal tyle kasy na prohormony bo i skutki uboczne sa duze i ciagnie to za soba duzo kasy!!!

nie wiem co chcesz osiagnac ale moze zastosuj cos innego???zapewne chodzi ci o mase i sile skoro chcesz podniesc poziom tescia we krwi???

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo zgadzam sie z klasyfikowaniem acetobolan do prohormonów>
Acetobolan jest strasznie drogi 96 cap czyli 16 porcji kosztuje jakies 230 zł w usa
Lepiej zmontowac ten zestaw z produktów kaizen ( tt+zma ) bedzie kosztował ok 200zł i bedzie to az 30 porcji

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no to do czego bys to zakwalifikowal????do zwyklych suplementow czy czego???

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosując prohormony wpływasz na podniesienie np testosteronu dostarczająć go jako np androdiol który konwertuje zmieniając sie w niego,
Zma i tt wpływaja na podniesienie własnego testosteronu co nie wpływa ujemnie na jadra tak jak prohormony które czasowo blokuja ich pracę
Dlatego uwazam to porównanie za kiepskie

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glodicis- tak chodzi mi głównie o masę, ale najlepiej by było gdyby mięśnie były zdrefiniowane, a nie "spuchlizna"- jak po kreatynie, którą zresztą już brałem.Tak-ogólnie chciałem teścia podnieść, bo i tak mam kiepski genotyp i mięśnie rosną mi bardzo wolno i w ogóle wąski w barkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEŚLI CHODZI CI O POWIEDZMY NATURALNE PODNIESIENIE WŁASNEGO TEST. TO MOZE TU POMÓC MIESZANMA TT I ZMA KAIZEN. sAM JA STOSOWAŁEM I BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY NO ALE TEZ SIE NIE SPODZIEWAJ ZE PO MISIACU WAGA CI SKOCZY GWAŁTOWNIE W GÓRĘ
TO TAK NAPRAWDĘ POWODUJA TYLKO STERYDY ( NIE POLECAM)
DROGA NATURALNA JEST CIEZKA DŁUGA, MOZOLNA ALE CZASEM DAJE EFEKTY, CZEGO ZYCZE

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ok , ale czy możesz mi powiedzieć , czego mogę się spodziewać po ZMA i TT- chodzi mi o to czy są jakieś przyrosty masy , czy tylko siły? No i czy takie zestawienie jest nieszkodliwe dla zdrowia. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok mozesz sie spodziewać wzrostu wytwarzania testosteronu, czego wynikiem moze byc i jedno i drugie
co do ryzyka- mysle ze 2 miesiace na tym zestawie ci nie zaszkodza w końcu tt to zioło a zma to minerały
Ja to stosuje i jestem zadowolony

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie kreatyny

Następny temat

co myslicie o takiej qracji suplementarno-odrzywkowej...?.

WHEY premium