SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o marketowych rowerach za 200 zł ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
E tam , gadanie. Wiadomo że taki rower za 200zł służy tylko po to aby przyciagnać klienta na zakupy. Jeśli rower kosztuje 1000 zł i ma markowy osprzęt to nawet jeśli jest z marketu może okazać się bardzo dobrym zakupem w przeciwieństwie do przeleżałych zapasów magazynowych za 1500 zł z zeszłego roku w sklepie z markowymi rowerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Kiedyś składałem takie rowery i nie polecam ich nikomu, czasami trafią sie jakieś w miare "dobre" sztuki, ale większość już ma wady od początku, rozcentrowane koła, słabe śruby, zjechane gwinty. Czasami musiałem kilka śrub wymienić bo je ukręcałe , a najlepsze to są mocowania kierownicy, nie można mocno skręcić bo gwinty czasami sa jak ołowiane. Powiem tak, ja na takim rowerze bałbym się jeździć szybciej niż 10 km/h ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4647
Albo są z nimi takie przygody jak moja

Znaleziono psa - wyżeł, szara sierść. Smakował jak kurczak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101
Na kupujących te rowerki czeka też mała niespodzianka: kupuje się rower-ładnie cacy, idzie się podbić gwarancję, a tu mały zonk; gwarancja owszem jest, ale jeśli w ciągu jakiegoś czasu nie zrobi się płatnego przeglądu w wyznaczonym zakładzie to gwarancja traci ważność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11873
a co można sądzić o gównie? kwestia tego tylko jak jest zapakowane. (najlepsze są fulle z hipermarketów 30cm hopka i roweru nima. zwłaszcza przy wadze powiedzmy 90kg

Powoli , ale do przodu- tak czy siak kiedyś i tak będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
fjern a wyjechał być w trasę w dużej mierze po terenie w swoim rowerze, tak powiedzmy na 80 km, bez kluczy itd?
Bo wiem, że takie rowery mogą być ok, wiedze je w miastach, ale są to przeważnie wyjazdy:
- do kolegów 320 m
- skocz po piwo 340 m
- jedź do taty po klucze 820 m
- chodź pojeżdzimy 3 km





podróż 80 km bez obaw, bezcenne

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4148
dla dzieci do 14 lat, dla doroslych jedzacych rekreacyjnie 10km/h takie rowery sa idealne. tanie, trzymaja sie kupy i tyle.tacy uzytkownicy nie skacza na rowerach nie najezdzaja przy pelnej predkosci na kraweznik a ni nic wiec rower wytrzyma eksploatacje.

osobom ktore chca poskakac lub jezdzic gdzies w dzicz po 80km gdize nie ma szansy wymienic polowy czesci nie polecam.moi rodzice maja rowery za 300zl i tyle co rekreacyjnie pojezdzic po okolicy dizalki po szutrze i asfalcie to im starcza. ja osobiscie mam authora i nawet nie myslalem o rowerze z hipka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Nie kupujcie takich rowerow.Pada w nich normalnie wszystko,poczawszy od maszynki w detce skonczywszy na peknieciu ramy.Wiem bo mialem tiggera za 350zl.sprzedalem go w p****.Teraz mam Delte classic alu.Sprawuje sie rewelacyjnie.<odpukac .>POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
słyszałem, że złom poszedł w górę, ale nie wiedzialem, że tak bardzo...

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5831
mialem kiedys taki guwniany rower wszystko sie ***ało az w koncu kupiłem Meride Kalachari 580 za prawie 1400zł i jestem z niej zadowolony roznica pomiedzy starym rowerem a nowym jest nieziemska mierida sama jedzie

-==GAINIER Team==-

,,Rośnijcie w siłe''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki- plan treningowy.

Następny temat

Problem ze średnicą

Wiecej