SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o kreatynie Megabolu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o kreatynie Megabolu!!!!!

krystian Jałkiewicz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Jeżeli Cię stać, to zafunduj sobie kreatynę w proszku Multipowera.

Radosław Saganek
[email protected]
www.dso.z.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2478
Siema
Z własnego doświadczenia uważam że nie jest wcale zła.
Inni mówią że co polskie to kicha w/g mnie nie.Choć przyrostów ogromnuch nie było ok 5kg gdzie 3 spadły.
Według mnie nie jest źle.Wybór należy do ciebie.
Pozdrówka.

"Życie jest za krótkie żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Podobno bardzo dobra w stosunku do ceny tak słyszałem wiele razy chociaż są wyjątki...

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie,co wy macie z ta przystepna cena megabola?!u cybera advantage rx mikronizowana kreatyna 500g kosztuje 89zl(+12zl wysylka)czyli 101zl a dwa megabole(1 opakowanie ma 250g)98zl nie mowie,ze jest zla(nie stosowalem jej)ale po co ja brac skoro za ta sama cene mozna miec cos naprawde lepszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
W porowniu do Hi Tec Creatine Powder, wypada ciniutko, nawet z wyglada sie rozni. Najlepiej zrzucic sie z kims na wieksze opakowanie i kupic kreatyne dobrej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
A jak jest w proszku to jak podzielisz większe opakowanie na dwooch???

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc odradzacie mi całkiem Megabola

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Jak podzielic na dwoch ? Ja zawsze chodzilem do osiedlowego sklepu, sloik na wage i wazylem. Chyba nie ma nic w tym trudnego, pamietaj by usmiechnac sie do ekspedientki :)

Mozesz probowac rozsypywac na jakies miarki, np setka kieliszka do jednego slokika druga do drugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomóżcie mi (niechce stracić kasy)

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1854
jak bedzie to twoj pierwszy cykl kreatyny to mozesz kupic powinno ci troche masy pojsc i sily. Ale jak to ktorys z kolei to zupelnie nie jest dobry pomysl.Ja bralem ja dwa razy zapierwszym razem sila ladnie poszla w gore (ok 10 kg na lawce) i troche masa (ok 2 kg) myslalem ze za drugim tez bedzie dobrze ale nie bylo tak nieznacznie sila poszla a masy zero. jak mozesz wydac wiecej kasy to kup cos z innej firmy np. multipower.
nara

lukas

Lukas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może sie naraże , ale brałem kreatyny olimpa , inkosport ,i megabolu , wszystkie działają ( u mnie) tak samo
jakiś dziwny jestem , czy co ?
myslicie że jak droższe to lepsze ?
np. produkty inkosport - są dobre , ale drogie - dlaczego ?
ano dlatego ,że tylko jedna firma sprowadza to do nas i ona dyktuje ceny - wiem , bo kumpel pracuje w tej firmie
ale zgadza sie , że jak cos jest wybitnie tanie to chyba coś nie tak z jakoscią
pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multisterol

Następny temat

Kreatyna a mocz

WHEY premium