SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o bakłażanie w diecie?Polecacie jakieś przepisy na niego?

temat działu:

Kuchnia SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Co sądzicie o bakłażanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Bakłazan89
Co sądzicie o bakłażanie?

Polecam. Jednak to trudne warzywo i wymaga odpowiedniej obrobki by bylo smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10059 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214358
ja bakłażana duszę z warzywami tj. cukinia, marchew, papryka, oraz z dodatkiem koncentratu pomidorowego i różnych przypraw
fajny też wychodzi grillowany czy pieczony , tylko najlepszy jest mocno podpieczony, rozpadający się

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Możesz przekroić bakłażana w poprzek, do środka wrzucic gałązkę tymianku, kilka igieł rozmarynu, rozgnieciony ząbek czosnku, sól, skropić oliwą. Składasz 2 połówki razem i pieczesz w folii alu bądź zawinięty w papier w 200*c jakieś 20-30min. Po upieczeniu zjadasz w całości lub tak jak ja, wyskrobujesz miąższ, mieszasz z chudym twarogiem (doprawiasz lekko gałką muszkatołową) i masz super pastę na razowe tosty lub chrupkie pieczywo. Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Polecacie Bakłażana faszerowanego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Bakłazan89
Polecacie Bakłażana faszerowanego?

Tak, polecam. właśnie skończyłam faszerowaną cukinie. żeby pozbyć się z bakłażana zalegającej cierpkości i goryczy trzeba go dobrze posolić i odłożyć aż pojawi się sok, następnie umyć pod bieżaca wodą i osuszyć - wtedy jest pyszny. Pamiętaj, ze bakłażan baaardzo chłonie tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
U mnie często bakłażan z cebulką i mięsem mielony, wychodzi dobry
Ale nie jestem jego najlepszą fanką. Zdecydowanie wolę cukinię.
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
A Czy z bakłażana można przyrządzić coś w stylu tradycyjnych gołąbków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Bakłazan89
A Czy z bakłażana można przyrządzić coś w stylu tradycyjnych gołąbków?

Nie. Rozciapie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jako dodatek do farszu - owszem. W połączeniu z ryżem i np. papryką i mięchem mielonym. Dobrze przyprawić - może być dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Tak Chodziło mi raczej o jakieś mieso mielone czy ktos robi w sosie pomidorowym takie coś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaglane rafaello w wersji fit

Następny temat

Rolada żyrafa

WHEY premium