SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic by skutecznie przybrac na masie i rosnąc?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Witam! Moje pytanie jest zwiazane z tym ze chce zaczac chodzic na siłownie. W wieku 9 lat jadłem sterydy przez 4 miesiace i przytyłem 20kg. Teraz mam 14 lat i 170cm wzrostu i 72 kg. Mam zamiar pojsc na siownie i zaczac cwiczyc. I moje pytania:
Czy te sterydy co jadłem pomoga mi szybko przybrac na masie?
I czy ta masa wystarczy by solidnie przypakowac czy moze jeszcze jesc ryz z mlekiem czy cos tego rodzaju czy wrecz na odwrót?
I po jakim okresie moge sie spodziewac efektów i jak czesto w moim wieku zeby sie nie przeforsowac chodzi na siłownie?
Wiem ze pytan duzo ale musze wszelkie watpliwosci rozwikłac. Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Co do tego treningu w domu parę postów wyżej dałem link do treningu domatora, tam jest wszystko fajnie opisane.

A na masę to poczytaj atlas, poczytaj posty podwieszone, ułóż plan (masz na to trochę czasu i daj do oceny/poprawy.

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Albo niech go ktoś zbanuje albo zrobi pranie mózgu

Albo to prowokacja... ale po co.

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
jadles strydy? a to ciekawe...

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
No to przyjmowałem. To zbanujcie i nie jest to żadna prowokacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Jak w wieku 9 lat szamałeś sterydy (połykałeś ampułki?) to musi z ciebie niezły byk być

<leży i dusi się ze śmiechu>

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
No i o co ci chodzi? Przyjmowałem sterydy z przepisu lekarza i przytyłem (dziwne no nie?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Śmieszne. To opisz to dokładniej na co je przyjmowałeś, od jakiego lekarza... chętnie przeczytam.

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Miałem krawiaka oczodołu z przepisu lekarza w Centrum Zdrowie Dziecka lekarz nie ważny. Widze ze chyba złe forum wybrałem. Kumpel mi pisał ze mam załozyc sobie temat i sie spytac czy moge itd. ale widze ze raczej nie ma chetnych do odpowiedzi tylko sa do nabijania z ludzi którzy nie sa mistrzami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
witam! proponuje odstawic sterydy to jets pierwsza rada.... a tak ogolnie zeby przybrac mase to jedna z najwazniejszych rzeczy to duzo jesc... staraj sie jesc wszystko co wydaje ci sie (a najlepiej zeby tez bylo )zdrowe.duzo witamin z owocow i duzo weglowodanow, no i o bialku nie zapomnij... jedz duzo jajecznic i takich potraw.5 posilkow dziennie jest bardzo wskazane.oprocz tego cwicz duzo ale z glowa... poczytaj sobie na tym forum w dziale trening o roznych mozliwosciach stworzenia plany cwiczen a gdyby czegos nie bylo to pytaj.najlepiej jakbys wtedy nie mowil o tym ze brales sterydy bo niezbyt dobrze to brzmi i wiara bedzie cie zawalac pytaniami i postami ktore nie beda odpowiedzia na pytania.jakbys mial jeszcze jakies pytania to pisz...
pozdrawiam i zycze powodzenia w pakowaniu

...electro ghetto...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
No wkoncu. Ale ja własnie chyba wole zrobic dietke i pakowac. Mam 70kg przy wzroscie 170cm a sterydów juz nie przyjmuje. Przyjmowałem je 4 lata temu ale skutki sa do dzis jestem gruby i mam 2 wyjscia albo schudnac albo na siłownie i wole to 2. Dzieki za rady!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase który na mnie działa :)

Następny temat

Trening Edgara, znaczy mój :)

WHEY premium