SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, mam problem. Cwicze regularnie od 14 miesiecy powiedzmy na mase, wszystko ladnie np. biceps z 30 urosl do 38 wiec jak dla mnie spoko. Problem polega na tym, ze mam od zawsze mala oponke na brzuchu (moze nie taka mala z 1,5cm) i mam dosc otluszczone boki i nie wiem czy zaczynac teraz biegac na powaznie zeby spalic ten tluszcz czy czekac do nastepnego sezonu jak bede wiekszy bo boje sie ze jak zaczne biegac to schudne ale nie tylko z tluszczu ale tez z miesni, co robic jak cwiczyc co jesc i co brac(mysle o jakims bialku chyba). dzieki z gory za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
neidlugo wlasnie zaczne pierwsze w swoim zyciu aeroby, musze lekko fatu na lato zgubic, no i wypadalo by sie reka nauczyc mierzyc ten puls macie jakis link fajny??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
aeroby na poczatku po 30min 3x w tygodniu nasteopnie zwieksz to do 45min. Mozesz tez zapodac sobie jakis antykatabolik

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
nie czekaj! z tego co piszesz mozna wywnioskowac ze nie masz problemow z budowaniem masy, wiec w przyszlym sezonie twoja oponka moze byc dwa razy wieksza, prawda jest taka ze zrzucenie 1 kg jest o wiele trudniejsze niz zbudowanie 1 kg! moze wiec dojsc do sytuacji, ze robienie rzezby zajmie ci kilka mcow...

nie obawiaj sie spadkow, jesli to co zbudowales to miesnie to przy odpowiednim odrzywianiu (jak piszesz suplementacja bialkiem) nie beda one tak dramatyczne.

z supli: zielona herbatka, czerwona, co do l-karnityny zdania sa podzielone, z mojego doswiadczenia: czlowiek ma lepsza kondycje (co sie przydaje przy areobach), czy spala tluszcz? jak masz lepsze kondi to cwiczysz wiecej, spalasz wiecej... ale to tylko suple: liczy sie dieta i trening.

i na koniec... uwazaj z bieganiem, dla ludzi z nadwaga to nie jest najlepszy sport (kolana!) moze rowerek? albo basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1,5 cm oponka to nie nadwaga .. ludzie

ja tez mam taki problemo - oponka zawsze .. aeroby byly ok, teraz zima, cykl masowania heh, zaczalem dbac bardziej o dietę, wymiary sie lekko sie zwiekszyly- niby nic, ale sęk w tym ze tlsuzczu odparowalo wiele- bez aero, na zime to b.dobra mysl jesli nie mozesz aerobowac.

jak bedzie cieplo wybiegam z rańca na 20-30 min przebieżki z tętnem 60% VOmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi, sogi dla was, moje kolejne pytanie to czy mam jakos zmieniac trening zeby jednak te spadki byly jak najmniejsze, aha nadwagi nie mam waze niecale 80 (odkad zaczolem cwiczyc przytylem jakies 17kg) przy wzroscie 177, heh ja wiem ze najwazniejszy jest trening i dieta suple to dodatek, treningu ciezkiego sie nie boje i wiem ze dam rade, z dieta troche gorzej bo jak mama cos gotuje to ciezko jest powiedziec ze sie nie bedzie jadlo bo ma za malo bialka(:]), ale staram sie jak moge, jesc naj najmniej tlusto, nie jem w ogole slodyczy itd. dalatego mysle o tej odzywce bialkowej, tylko jest tego tyle na rynku ze nie wiem calkiem co mam wybrac, fundusze tez mam ograniczone myslalem nad polaczeniem bialka serwatkowego i do tego troche sojowego, karnityne i jakies witaminy sobie tak dorzuce ;] aha i jeszcze cos: kiedy najlepiej mam biegac w dni nietreningowe? no i chyba lepiej przed sniadaniem zeby szybko czerpac energie z zapasow tluszczu? dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
f***master jak mierzysz tetno?? Tzn czym i po ile to stoi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
dla tych ktorym sie nie chce mierzyc recznie wymyslono tzw. pulsometry. przykladowe urzadzenia: www.sportus.com.pl. wiecej o tych urzadzeniach znajdziesz na pewno w wyszukiwarce (albo kejt sie zapytaj to chyba jej domena).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
drogie to

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mierze ręką jest bezcenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w trakcie aerobow reka mierzyc to troszke ciezko chyba

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
kwestia doswiadczenia, jak nie robisz za duzo tych areaobow to oczywiscie pulsometr nie jest rozwiazniem dla ciebie. mierzenie reka np. na rowerku stacjonarnym to zaden problem. w czasie biegania jest ciezej ale na poczatku mozesz robic pauzy co jakies 5-10 min i 30s przerwa na pomiar tentna cie nie zabije. z czasem bedziesz mial wystarczajaco duzo doswiadczenia zeby swoja "strefe wysilku" samemu wyczowac, czego ci oczywiscie zyczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znacie dobre sklepy internetowe? doradzcie...

Następny temat

Proszę o radę :)

WHEY premium