SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robię źle?- Dieta piłkarska

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!
Jestem 14-letnim chłopakiem, 174cm wzrostu przy 56kg wagi. Trenuję piłkę nożną (treningi piłkarskie staram się przeprowadzać przynajmniej raz dziennie) oraz 3 razy w tygodniu robię FBW. W kalkulatorze internetowym wyliczyłem, że przy takiej częstotliwości treningowej powinienem zjadać 3224kcal. Przeliczyłem sobie ile zjadłem dzisiaj i wychodzi mi tylko ok.2020 kcal :( Jem reguralnie 5/6 posiłków dziennie. Dzisiaj np. wyglądało to tak:
Śniadanie:
2 jajka na miękko, 4 kanapki z serem białym i warzywami (ok. 420kcal)
2 Śniadanie:
Małe jabłko, 2 wafle ryżowe, migdały, rodzynki (230 kcal)
Pierwsze danie:
2 porcje zupy warzywnej (400kcal)
Posiłek przed treningiem piłkarskim:
Małe jabłko (70 kcal)
2 danie:
3 naleśniki z serem białym (750 kcal)
Kolacja:
Serek wiejski z warzywami (250 kcal)
Wiem, że muszę przybrać na masie mięśniowej, jednak w porównaniu z poprzednimi miesiącami ciągle chudnę. Nie liczę jeszcze podziału na makro składniki, bo nie umiem jeszcze tego robić. Jedyne na co zwracam uwagę to białko na kolację (serek wiejski+ warzywka) oraz zero węglowodanów (w sensie tylko na kolacje). Nie biorę żadnych suplementów. Unikam słodyczy (wyjątkiem kostka gorzkiej czekolady po meczu). Proszę o radę w sprawie mojego odżywiania.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tutaj masz pomocny artykuł
https://www.sfd.pl/temat373792  
- 10 wskazówek żywieniowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy + ginekomastia

Następny temat

Zmęczenie, osłabienie na redukcji

WHEY premium