SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co radzicie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Pytanie kieruje glownie do specjalistow i modow tego dzialu ale rowniez do osob ktore maja pojecie o saa i wpomaganiu w sporcie. Chcialbym zeby ten post sie rozwinal bo moze byc on pomocny takze innym ktorzy szukaja odpowiedzi na pytanie czym sie wspomagac w innych dyscyplinach sportu. I to jest wlasnie tez moje pytanie. Czytajac post Uriela o cyklach 2 tygodniowych zainteresowalo mnie ich uzycie w sportach jak np koszykowka ktora uprawiam. Wiadomo ze w koszykowce glowna role odgrywa sila i wytrzymalosc miesni wiec o masie nie ma mowy. Zainteresowalo mnie uzycie winstrolu w tab wlasnie w celu poprawienia wytrzymalosci i sily miesni. Tu jednak zaczynaja sie moje watpliwosci. Wiadomo ze cykle 2 tygodniowe sa nastawione na osiagniecie naturalnych mozliwosci organizmu ale co ze skutkami ubocznymi takich cykli bo wiadomo ze w ciagu roku bedzie ich okolo 6 w moim przypadku. Co z watroba przy takich cyklach - czy srodki takie jak winstrol uzywane w taki sposob nie wplyna negatywnie na stawy a wiadomo ze to jedne z czestych problemow koszykarzy zwlaszcza jezeli chodzi o kolana i staw skokowy. Co wedlug was mozna powiedziec o tym cyklu w stosunku do koszykowki i czy macie moze jakies inne pomysly. Chcialbym otrzymac jakies konkretne odpowiedzi - dodam tylko ze mysle o cyklu poniewaz chcialbym poprawic w tym sezonie skocznosc i szybkosc. Nie dam rady osiagnac tego na sucho wiec pomyslalem o wspomaganiu. Licze na odpowiedzi. Pozdrawiam

No one is perfect ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Znalazlem ciekawy art na temat cykli dwutygodniowych. Nie wiem czy moge wkleic linka ale mam nadzieje ze moderatorzy tego nie skasuja :)

http://www.steroidology.com/forum/showthread.php?s=715b53095bb7fa5d5b579a2a18750b62&threadid=29773 

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Winstrol faktycznie nadaje się do sportów wytrzymałościowych ale branie go przez cały rok to czysta głupota. Jest przecież 17-alfa i dla wątroby nie jest obojętny. Można ją szybko zarżnąć dlatego polecam max 2 normalne cykle (4-5 tyg) na tym specyfiku w ciągu roku..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
mozesz sprobowac z Oxandrolone - jest o wiele mniej toxyczny, przez co mozesz go brac zdecydowanie dluzej, problemem jest tylko cena;

generalnie powinnienes sie trzymac koxow typu: boldenone, stanozole, trenbolone

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
No tak ale to beda moje pierwszy cykle i nie wiem czy stuff taki jak boldenon nie jest za bardzo zaawansowany jak na pierwszy raz. Jezeli mialbym sie zdecydowac na boldenon to jaki radzicie kupic, ile go brac w ciagu roku i (ile cykli) i jaka ilosc na cykl. Od razu mowie ze nie chce jakis kosmicznych dawek sokow. Co do winstrolu myslalem zeby pojechac na nim tak jak opisywal to Uriel 2tyg on 4tyg off, 2tyg on 4tyg off i tak przez dluzszy okres czasu - nie wiem tylko jak dlugo mozna tak ciagnac na winstrolu. Mysle ze najlepiej w tej kwestii wypowiedzialby sie Uriel bo on byl autorem posta opisujacego ten cykl dlatego licze na twoja pomoc Urielk :) Jak juz tu zajzysz to napisz cos od siebie

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tez bym obstawial za krotkimi cyklami, wyklucza to jednak boldka, mozesz dolozyc dodatkowo efendryne przed zawodami

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Decadeuko a jak uwazasz ile mozna ciagnac na winstrolu oralnym w cyklu 2on 4off - czy mozna jechac tak przez caly rok czy bedzie to za bardzo uciazliwe dla watroby. Co ze skutkami ubocznymi - Uriel pisal ze raczej male szanse na wystapienie przy tak krotkim cyklu ale ... A jak wedlug ciebie powinien u mnie wygladac cykl z boldka jezeli bym sie na niego zdecydowal ? Ile tyg, ile stuffu jakie wspomagacze i tpd ??

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
2 tyg on + 4 off + oslonki do tego = mysle ze nie powinno to sie odbic na zdrowiu w jakis znaczacy sposob; jednakze decydujac sie na taki cykl robilbym wyniki watrobowe zawsze pod koniec tej 4 tygodniowej przerwy, w razie gdyby byly podniesione, zaywanie winka odpada

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
A jak mialbym sie zdecydowac na uzycie boldenonu to jaki cykl poradzilbys na pierwszy raz ?? Rozpisz mi dawki tygodniowe i wszelkie potrzebne rzeczy :)

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
boldka daruj sobie w Twoim wypadku - cykl musialby trawac 12 tyg

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
O ile nie łączysz dwóch pochodnych DHT lub 2 17aa - nie ma zbyt wiele powodów do narzekań.

Cykle 2 tygodniowe to najkrótsze estry - często mają dodaną grupę 17aa w szczególności orale oraz wspomniane Wino.

Sam musisz kontrolować swój organizm - przecież napewno będziesz odczuwał zmiany w przewodzie pokarmowym. ja to odczuwam jak coś nie tak robię. Częste kłucia pod prawym żebrem - to właśnie taki objaw oraz inne gastralne sprawy. Poprostu koncentruj się na estryfikowanych związkach Prop/Supra/Tren/ oraz TNE - Suspension oraz Tren Suspension (nie dostaniesz i tak u nas, więc pomijam) Winstrol z Metą kiepsko to widzę albo i wogóle aczkolwiek na wariata można - jest też Anadrol.

Aby być pewnym zajrzyj do lekarza - porób próby wątrobowe.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Uriel nawet nie wiesz jak sie ciesze ze napisales cos w tym poscie :). Sluchaj gdybym skoncentrowal sie na superce to dwa tygodnie strzal co drugi dzien czy w tym wypadku raczej codziennie ?? Jakie dawki superki mialby wstrzykiwac w wypadku cyklu 2tyg i czy lepiej uzywac propa ?? Poradz cos madrego :) Rozpisz mi mniej wiecej jak mialby wygladac cykl na superce i cykl na propie. Aaaaaa jeszcze jedna wazna kwestia. Czy podczas cykli 2tyg on 4off zwieksza sie dawke wstrzykiwanych saa w nastepnych cyklach czy caly czas jedzie sie dawka ktora aplikujemy w pierwszym cyklu ??

No one is perfect ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czego to nie wymyslą

Następny temat

czy metanabol pasuje?

WHEY premium