SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co przed snem???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki temu forum dużo się dowiedziałem o odżywianiu jednak mam problem ze
sporządzaniem sobie posiłków szczególnie tych przed samym snem. Więc zwracam się
do was o fachowe wypowiedzi. A dokłądnie prosiłbym gdyby ktoś mógł wypisać mi wszelką żywność
typu jakieś serki czy warzywa a może cosik innego z dokładną nazwą produktów sporzywczych
które mogła by spożywać osoba o bardzo dużej tkance tłuszczowej (gryba) głównie przed snem
i w porach dziennych jednak najbardziej interesują mnie pory wieczorne przed pójściem spać.
Są to dla mnie bardzo ważne informacje i dlatego proszę o fachowe wypowiedzi.
Acha proszę tego nie wiązać zbytnio z kulturystyką tylko z odchudzaniem.
Za wszelkie info wielkie wielkie dzięki!!!

Pitertheb
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Najpierw to byś opłacił abonament to może odpowiemy ci na takie pytanko.

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
popieram Pac(er)mana

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
A ja się wyłamie i odp (ale fakt mógłbyś zakupić coś w sklepiku )

Im bliżej końca dnia tym masz jeść mniej węglowodanów czyli makaronów,ryżu,ziemniaków itp (o słodyczach chyba nie muszę mówić)

Przed snem najlepiej jeść jakieś produkty bogate w białko.Np tuńczyk , kurczak itp ale bez dodatkó pieczywa (pieczywo w tym białe zawiera dużo niezbyt dobrych ww)

Produkty mleczne typu serki mleko jogurty jeśli chcesz to spożywaj w ciągu dnia ale też im bliżej snu staraj się już ich nie jeść.Produkty nabiałowe zawierają często troche tłuszczu i do tego laktoze (cukier) i to zjedzone przed snem może doprowadzać do nabierania tłuszczu.

Ogólnie jeśli nastawiłeś się na odchudzanie to zasada jest prosta zwiększ ilość ćwiczeń (aeroby + np siłownia) a zmniejsz ilość kalorii przyjmowanych w ciągu dnia.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ODPOWEM INACZEJ, TO CO SPOZYWASZ NA WIECZOR NIE JEST BARDZIEJ WAZNE NIZ TO CO SPOZYWASZ W CIAGU DNIA (I NIE MNIEJ)
RACZEJ POMYSL O ULOZENIU POPRAWNEJ DIETY, NIZ SKUPIANIU SIE NA KOLACJI
POMOCNY W TEJ MATERII BEDZIE TEN DZIAL
SORRY, ALE ILE RAZY MOGE POWTARZAC TE SAME SLOWA, GDY ODPOWIEDZ LEZY BYC MOZE 3 PYTANIA PONIZEJ
POCZYTAJ KILKA MOICH ODPOWIEDZI PRZEZNACZONYCH DLA OSOB O PODOBNYM PROBLEMIE (UWIERZ MI NIE JESTES SAM)
JESLI NIE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA ZADAJ JE PONOWNIE
BTW
NIKT NIE WIE CO LUBISZ I CO MOZESZ SPOZYWAC, WIEC ODPOWIEDZ W STYLU JEDZ TUNCZYKA TEJ MARKI, LUB MIESO Z TEJ RZEZNI MIJA SIE Z CELEM
DIETE UKLADA SIE INDYWIDULANIE NA PODSTAWIE ZDOBYTYCH INFORMACJI I PREFERENCJI I MOZLIOWSCI KAZDEGO Z OSOBNA
TYLKO TAKI SPOSOB ODZYWIANIA MOZE BYC SKUTECZNY, GDYZ BEDZIE STOSOWANY PRZEZ DLUZSZY CZAS

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT przy diecie niskowęglowej

Następny temat

Czy to prawda ?

WHEY premium