SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powiecie na to?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
pon - nogi
wt - klata, biceps
sr - nogi
czw - plecy, triceps
pi - barki, nogi
so
- odpoczynek
ndz
Zaznaczam, że chodzi mi o masę, czy to nie za często?
A jeszcze jedno, znacie jakieś ćwiczenia na masę nóg, które mogę wykonać w domu? Co myślicie o przysiadach na jednej nodze?

Buckie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9495
Pamiętaj, że bez względu czy na masę czy na rzeźbę, mięśnie muszą odpocząć.
A tak wogóle to odpisz mi qrwa na maila, którego Ci wysłałem.

Sport to zdrowie, ale nie za wszelką cenę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Za duzo razy robisz nogi. Spróbuj czegos takiego:
Pon. Klatka, biceps
Wt. wolne
Środ.Plecy, triceps
Czwartek: wolne
Piątek: Barki, nogi, przedramiona
Spbota: wolne
Niedziela:wolne
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Jeżeli nogi są priorytetem to powinien ćwiczyć je na osobnej sesji - zresztą nie wyobrażam sobie ćwiczenia jakiejkolwiek partii po dobrym treningu nóg.
Nóg nie powinno się ćwiczyć więcej jak raz w tygodniu i najlepiej wykonuj cężkie podstawowe ćiczenia jak: przysiady ze sztangą , wykroki, martwe ciągi , maszyny można sobie odpuścić(rób na nich tylko uginanie podudzi), a plan proponowałbym taki:
1.nogi
2.klatka , biceps
3.odp
4.barki , kark
5.plecy , triceps
6.odp
7.odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
A czy bedzie roznica jesli troche to poprzestawiam? Np.
pn - nogi
wt - plecy, triceps
sr - odpoczynek
czw - barki, kark
piat - klata ???

Chodzi o to, że w piątek mam dostep do wiekszego zakresu sprzetu i chcialbym go wykorzystac na klate. Jak to ustawic zeby wlasnie w piatek robic klate?

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Bakfest- a gdzie biceps??
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co ci wielkie nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Nie ćwicz pleców po nogach ani klaty po barkach te treningi muszą być rozdzielone.Napisz w jakie dni możesz ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Biceps? W piatek, z klata. To jak dobry taki trening na mase? A co do nog, sugerowalem sie rozpisem z jakiejs gazety i nogi byly 3 razy.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Kleju a po co ci duże bicepsy i klata?Nogi są tak samo ważne i trzeba je ćwiczyć żeby wyglądać proporcjonalnie, a druga sprawa , że dzięki najcięższym ćwiczeniom na nogi całe ciało rośnie szybciej , chcesz mieć dużą góre to ćwicz nogi - proste , a poza tym nic nie wyrabia tak charakteru jak przysiady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Niby przez cały tydzień, nie wyłączając soboty i niedzieli, ale mam ograniczony dostęp do przyrządów. W piątek mam najlepszy sprzęt. Postaram się poszerzyć dostęp do niego na inne dni, ale na razie to tak jak pisze. Aha jeszcze jedno, mam treningi siatkowki (czw, sob) i kosza w piatek. Czy to nie bedzie przeszkadzac, zwlaszcza, ze chce osiagnac przyrost masy?

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9495
A to:
pon. biceps i triceps
wtorek: wolne
środa: klata i plecy
czwartek: wolne
piątek: barki i nogi+brzuch
sobota: wolne
niedziela: rosołek z rodzinką

Sport to zdrowie, ale nie za wszelką cenę:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaczac?

Następny temat

drazek w futrynie

WHEY premium