SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po pierwszym cyklu kreatynowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik, bf ok. 20%

Wiek

17

Waga / wzrost

71 /170cm

Staż treningowy

8 msc

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Bialko - 160g, W 486g, T 95g, 3439kcal

Przewidziane finanse na cykl

Nieograniczone

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1189
Zblizam się do końca mojego cyklu na kreatynie (10 tydzien - jeszcze 2) i mam pytanie jakie ssuplementy najlepiej kupić teraz, by jak najbardziej zachować efekty? Na pewno kupuję BCAA i zastanawiam się nad AAKG i ZMA. Oczywiście dietę trzymam. I jeszcze jak z treningiem, bo od tego tygodnia zązalem robic FBW 5x5 (wczesniej zwykle FBW, które przestalo juz dawac efekty) i zmniejszyć objętość treningową po cyklu?
A i jeszcze ostatnie pytanie - podczas tego cyklu nie zrobilem duzo kg (bo tylko 2kg do góry), ale za to objetość mieśni się powiększyla i są one "pelniejsze" - przez retencję wody, czy po odstawieniu kreatyny bardzo to spadnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
00PiotR00
Ok dzieki za odp.
A jeszcze mam pytanie jak to jest z tym przyswwajaniem i transporterami?? Lepiej brak kreatyne z carbo i tauryna? Czy to tez mit?


mit, zjedz z posilkiem jak chcesz lepszego transportu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Jak trzymałeś diete to nic nie spadnie . 10 tyg to krótko , spokojnie możesz przedłużyć cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1189
flex1976
Jak trzymałeś diete to nic nie spadnie . 10 tyg to krótko , spokojnie możesz przedłużyć cykl .

Dzieki za tak szybką odpowiedź. Przy jakiej długości cyklu najlepiej wykorzystam potencjał kreatyny? Bo gdzieś czytalem, że cykle robi się po 6-12tyg i potem przerwę długosci cyklu.
Kreatynę dawkuję po 10g dziennie bez podzialu na DNT/DT. I jest to monohydrat


Zmieniony przez - fourtwenty w dniu 2017-06-08 19:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
6-12 tyg to dawne mity dawkowania kreatyny . Możesz ciągnąć tak długo jak tylko będzie progres .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Ja sie podczepie zeby nie zakladac nowego tematu.
Kurde ja zylem w przekonaniu ze cykl kreatynowy powinien trwac 5-6tyg oczywiscie juz wiem ze nie ma sensu robic "ladowania"
moim glownym celem jest sila w WL za 4tyg planuje zaczac brac kreatyne w przypadku budowania sily tez ciagnac cykl spokojnie 3miesiace?
Pamietam jak 9lat temu startowalem na zawodach szkolnych w WL to panowala opinia ze najlepiej kreatyne zaczac brac 4tyg przed startem ze wtedy jest najwiesze nasycenie miesni a po 6tyg organizm sie przyzwyczaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
kreatyne mozna i caly rok, 3g dziennie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
00PiotR00
Ja sie podczepie zeby nie zakladac nowego tematu.
Kurde ja zylem w przekonaniu ze cykl kreatynowy powinien trwac 5-6tyg oczywiscie juz wiem ze nie ma sensu robic "ladowania"
moim glownym celem jest sila w WL za 4tyg planuje zaczac brac kreatyne w przypadku budowania sily tez ciagnac cykl spokojnie 3miesiace?
Pamietam jak 9lat temu startowalem na zawodach szkolnych w WL to panowala opinia ze najlepiej kreatyne zaczac brac 4tyg przed startem ze wtedy jest najwiesze nasycenie miesni a po 6tyg organizm sie przyzwyczaja


To były czasy gdzie uważana ze kretyna tylko na mase bo "ciągnie "wodę i uszkadza nerki jak pokazały badania były to bzdury wyssane z palca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
To ze w malych dawkach mozna stosowac stala suplementacj to wiem.
A mnie interesuje opyltymalna dlugosc cyklu przy dawkach 10g dziennie ?? 8-10tyg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
flex1976
6-12 tyg to dawne mity dawkowania kreatyny . Możesz ciągnąć tak długo jak tylko będzie progres .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Zrobilem 6tyg cyklu kreatynowego po czym odstawilem dzis jest 2tyg od zaprzestania jej stosowania. Czekac jeszcze 4tygodnie i wtedy ciagnac tak dlugo jak bd progres ? Czy nie ma na co czekac i brac dalej od teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
minimum 4 tyg odczekaj
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T2

WHEY premium