SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po kreatynie - kilka pytań.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Na początki wspomne, że przeczytałem większość tematów z pierwszej strony po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy "co po kreatynie".
..Ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem.
Moje dane są w profilu, obecnie(za kilka dni) kończe drugi cykl kratynowy pierwsze 4 tygodnie na Olimpie mega caps, a końcowe 2 tygodnie to normalne mikronizowane mono Oxy-genu. Efekty po cyklu-bardzo zadowalające.
Poczytałem, pogadałem ze znajomymi...i pojawiło sie kilka koncepcji odnośnie tego cóż teraz począć mam:
-Kup dibencozide. Rada kumpla który radził mi wpierniczać 6-7 tabsów diba i robić po prostu masę do następnego cyklu na krecie. Hmm.. strace co prawda wodę po krecie, ale może spadki wyrównam tłuszczykiem;p
-kup jabłczan/ester krety - podobno między cyklami mono inaczej ogranizm reaguje na podawanie innego rodzaju krety. Nie ukrywam, ze kusi teraz jakiś CP.. ale czy to nie za wcześnie? czy kolejny cykl mono po takim czymś mi coś w ogóle da?
-kup glutamine. Podobno pomaga utrzymać wodę w organiźmie..
-kup koksy... rada kolejnego kumpla.. nie skomentuje..;))
-nic nie rób i poczekaj te 4 tygodnie..

Dodam tylko tyle, że nie chiałbym stracić za bardzo wypracowynch na mono efektów.. stąd w ogóle to pytanie. Trening i dieta dalej bedą przestrzegane.. Prosiłbym o rady, cóż ja teraz biedny zrobić mam..
pozdrawiam
Avic

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
skoro jestes zadwowolony z efektow proponuje odczekaj min. tyle czasu ile trwal cykl, i zacznij kolejny (moze byc ta sama kreatyna badz jesli cchesz czegos nowego zakup inna drozsza forme, moze byc jablczan)
produkt megabola odpusc (badziew nie poczujesz dzialania) glutamina tez nie bedzie Ci koniecznie potrzebna (poza tym drogo wychodzi),
na koksy masz jeszcze w chooooj czasu i ton zelaza do przewalenia

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Z tymi koksami to raczej żart był.. Nie mam zamiaru ryzykować...;)
Hmm..czyli pierwszy głos, żebym nie robił nic i poczekał do następnego cyklu..
"produkt megabola odpusc" - czyli który? bo ja nic o megabolu chyba nie pisałem.. A na następny cykl rzuce sobie chyba albo ester albo jabłczan..
W każdym razie: dzięki stash1 za odpowiedź..;)

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekasz tyle, ile trwał cykl i robisz kolejny
między cyklami możesz kupić sobie jakiś booster przedtreningowy (np. Shock Therapy z Universal'a - ekonomiczne rozw.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
emenems:

ja bym nie bral shocka miedzy cyklami kreatynowymi w porcji 20g jest 4g krety

lepiej np white flood

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
też bym nie brał Shocka w przerwach pomiędzy cyklami. Może jakieś aakg olimpu lub treca.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
avic uscisle mialem na mysli dibencozide (ta nazwa kojarzy mi sie z megabolem)

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja biorę
boicie się tej kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wlasnie emen - nie odczuwasz pozniej mniejszego kopa, jak zaczynasz cykl kreatynowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
absolutnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
musze to wziac pod uwagę. na mnie po prostu juz niewielkie dawki kreatyny swietnie dzialają (mowie o mono) i trafilo sie juz robic cykl na dawce 4g na dobę, stad to poczucie ze dwaka z no-boostera to juz nie jest sladowa dawka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra+?

Następny temat

Animal Pump z czym zmieszać ?

WHEY premium