SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
A ta dieta LG? Poza tym widzialem tez badania gdzie poczatkujacy tracili po jakims okresie 3kg tluszczu i budowali mniej wiecej tyle samo miesni. Mi chodzi o to ze doslownie teraz zacznie sie miesieczna przerwa od silowni. Chcialem przez ten miesiac zrzucic tluszczu ile sie da i po miesiacu zaczac mase, czysta z lekka nadwyzka kaloryczna(a nie jak 1 masa gdzie jadlem za duzo)Mam gdzies ok 13-14% bf. Cwicze od 5mscy, prawie 4 bylem na masie, a od msc na redukcji.(teraz bylby drugi tyle ze bez cwiczen niestety)



Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-06 18:46:15

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-06 18:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Przecież pisałem Ci odnośnie do redukcji w sytuacji braku treningów i rekonwalescencji. Nie da się jej wykonać. Stracisz sporo mięśni, dłużej będziesz dochodził do siebie w powrocie do zdrowia i wyjdzie na to, że sylwetka wygląda gorzej niż miesiąc wcześniej. Nie ma to najmniejszego sensu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
A jaki jest stosunek utraty tluszczu do miesni? Bo mi w sumie ne przeszkadza to ze sylwetka bedzie jako tako gorzej wygladala, skoro po kilku mscach cwiczen wszystko to odrobie z nawiazka. To bedzie dopiero kwiecien, na wakacje sie wyrobie jeszcze z fajna forma :D kwestia jedynie czy ten fat tez zleci.. (mam tu na mysli glownie brzuch, by bez napinki tez bylo widac 6-paka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
wrzuc fotke podgladową to bedzie mozna coś wiecej napisac .. kazdy organizm jest inny i tak samo czy w budowaniu masy czy redukcji jednemu bedzie to szlo malym kosztem, drugiemu z duzym wysilkiem itp. itd. 6pak ma każdy, a kwestia odkrycia go to kwestia tego ile masz na nim tkanki tluszczowej, tyle w temacie

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Co tyle w temacie, jak tu chodzi o kwestie redukcji podczas miesiecznej przerwy od silowni :D. Moge utracic miesnie mimo trzymania odp. Ilosci bialka, ale i tluszcz tez musze spalic przeciez.. I zastanawia mnie jaki jest stosunek utraty miesni do tluszczu gdy sie nie cwiczy. Nie wiem no moge to zdj aktualne wstawic, ale dopiero wieczorem bede w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie da się określić takiego stosunku. Będzie on bardzo niekorzystny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
W tamtym roku miałem operację kręgosłupa i 2 miesiące nieruchomo (ogólnie prawie pół roku l4). I choć mam tendencję do tycia (bałem się otluszczenia) to wygladalem jak z (nazistowskiego zaznaczam ) obozu zagłady. Jak szkieletor.

Jednak po krótkim czasie wróciłem do dobrej sylwetki (z nawiązką!), czasów w triathlonie i wyników siłowych.

Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Dzieki Tomasz, u mnie akurat ze zdrowiem wszystko ok, o co innego chodzi :p W kazdym badz razie wiem ze mozna odrobic z nawiazka dosc szybko, no ale jak tak malo tluszczu ma spasc bez cwiczen to sam nie wiem co robic, a jedzenie na 0 nie spowoduje zrzucenia tluszczu.



A wypowie sie ktos moze jeszcze czy po skonczonej redukcji gdzie spozywam/spozywalbyn 1800kcal, (a moje zapotrzebowanie wynosiloby 2800-2900 po ukonczonejredukcji) przejscie na mase byloby najlepsze gdybym przez pierwszy tydz podbil do 2100, w nastepnym 2400, kolejny 2700, az doszedlbym do pulapu 3,3k kcal? Czy takie podbijanie o 300kcal co tydz. Jest okej?




Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-03-07 12:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Według mnie od razu należy wejść na bilans zerowy lub minimalnie niższy niż tego podany. Po redukcji, szczególnie na tak niskiej ilości kcal Twój metabolizm zwolnił, więc zero będzie niżej niż wcześniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jw ja tez bym radzil wejsc na zero od razu, praktyka pokazuje ze tego typu dzialanie sie sprawdza i nie dzieje sie nic zlego jezeli chodzi o przybieranie na facie itd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porcjowanie suplementu BEEF AMINOS

Następny temat

Pomoc przy doborze spalacza tłuszczu

WHEY premium