SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co pic na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
Witam mam pytanie co można pic na IF na redukcji. Gdzieś przeczytałem można nawet pic wodę z porcją kreatyny , czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Zielona herbata, kawa czarna, pepsi max/cola zero, czerwona herbata ,etc.

Generalnie się przyjmuję, że 30-50kcal nie przerywa postu - czyli jak sobie strzelisz kawę z np. 10ml mleka 1,5-2% to się nic nie stanie.

Co do brania kreatyny to raczej mija się to z celem - obiło mi się o uszy, żeby kreatyna była odpowiednio transportowana we krwi potrzebuje węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 851
Nie tyle 30-50 kcal co wyrzut insuliny.Uważaj na nie które słodziki powodują one właśnie wyrzut tego hormonu co wiąże się z przerwaniem postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Omijalbym coca cole zero czy light szerokim łukiem, w czasie postu woda, zielona herbata, kawa bez cukru i bez mleka.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 851
Z tego co wiem aspartam nie podnosi insuliny, ale jest rakotwórczy i jeśli uważacie że nie, to dalej bezmyślnie zatruwajcie swój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
W tych czasach nawet warzywa są zatrute ciężkimi metalami, nikt nie mówi, żeby pić po 2L dziennie, ale jak sobie ktoś strzeli szklankę od czasu do czasu to na pewno nie będzie to bardziej szkodliwe niż paczka fajek. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
co sadzicie bo jedni mowia ze coca cola zero jest z aspartamem a pepsi max nie. Co o tym jeszcze sadzicie. Czy moge takze pic mleko 0%

Zmieniony przez - budowlanydaniel w dniu 2013-07-12 21:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 851
W dzisiejszych czasach wszystko jest zatrute, nie myśl że zostało to robione przez przypadek. Dlatego już od pewnego czasu jestem weganinem. Wyobraź sobie że można zrobić "mase" bez 400 g białka dziennie :) A co do mleko to możesz, ale tylko w małych ilościach na przykład do kawy. Ja osobiście nie używałem przyzwyczaiłem się do mocnej czarnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
crytek jak sama nazwa wskazuje podczas postu mamy poscic, aby nie robic wyrzutu insuliny, u osob z niska wrazliwoscia insulinowa moze i nic cola zero nie zrobi, acz kolwiek czytalem kiedys badania, ze u osob otyłych słodki samk ktory odczytuje organizm a ma taki coca cola zero czy pepsi max moze powodowac wyrzut insuluny poniewaz gospodarka hormonalna jest jednak zaburzona. Jezeli ktos zaczyna kombinowac piciem mleka 0% jedzeniem warzyw itd itd to uważam ze IF nie jest dla niego.
1

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z tego co mi wiadomo to stevia tylko uruchamia insulinę. Reszta słodzików nie. Słodziki mogą być podczas postu, a to że z umiarem to wiadomo- jak wszystko inne.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-07-12 22:24:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z boilerem i skórą

Następny temat

czy jest sens IF?

WHEY premium