SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co później? - Obecnie CREASYN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
Witajcie,

krótko zwięźle i na temat: Obecnie zacząłem "lekki" cykl kreatynowy, kupiłem jedno pudełeczko 120 kapsułek CREASYN z BiotechUSA,
biorę 3 kapsułki na czczo w dni nietreningowe oraz 5 kapsułek bezpośrednio przed treningiem - Obliczając starczy mi to na 1 msc,
dodatkowo przed treningiem 5 kapsułek That's The Capsule PUMP 5250mg z firmy SportDefinition.
Codziennie od ponad miesiąca rano z mlekiem piję porcję białka Levrone LevroWheySupreme oraz zażywam 1 tabletkę Scitec Mega Daily One PLUS,
tak samo wieczorem. Co do diety, ujmę to tak wyrzuciłem ze swojego żywienia w większości słodycze, jem częściej, bardziej nastawiam się na posiłki białkowe / mięsne - a także w tygodniu nie spożywam żadnego alkoholu poza lampką wina.

Reasumując na początku maja skończę brać tą kreatynę - zapewne do końca miesiąca trzeba zrobić przerwę,
natomiast tutaj pytanie DO WAS --> co w maju zarzucić? - Nie mówię o białku i witaminach, bo jeśli mi się skończy kupię to samo, lub na noc dodatkowo inne białko typowo "nocne" Natomiast co zamiast kreatyny?
A także jaki cykl polecacie na czerwiec, tak aby zwiększyć optymalnie tyle ile można efekty - moim celem jest zrzucać lekko niepotrzebny balast tłuszczu - ważę obecnie 96 kg przy 189 cm - no i oczywiście chcę nabrać trochę "sylwetki" bo ćwiczę generalnie 3 miesiąc po 8 latach przerwy.

Dziękuję Wam z góry za pomoc!

Im Więcej Potu Na Treningu, Tym Mniej Krwi Na Ringu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
zamiast kreatyny jedynie mozesz psorbowac beta-alanine nic wiecej nie da takich korzysci jak reatyna, beta rowniez za wiele nie da w kontelkscie dzialania kreatyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
Rozumiem - tylko czytając kilka trochę podobnych tematów, nie którzy pisali - by brać hmb i inne cuda, warto?

Im Więcej Potu Na Treningu, Tym Mniej Krwi Na Ringu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie warto. mozesz popatrzec na phosohatidic acid

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zależy jakie to są cuda wg tych tematów ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli pisali o braniu hmb to chyba stare tematy byly czytane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk
Jesli pisali o braniu hmb to chyba stare tematy byly czytane ;)


ze 16kg masy miesniowej w 3mc?
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
o hmb tematy stare, bo jeden jaki znalazłem to z 2004r.
reasumując, po kilku odpowiedziach - po skończonej kreatynce
nie polecacie nic brać poza dalszą dietą i uzupełnieniem w postaci witamin i białka?

- A jaki cykl na czerwiec ?? Co najlepiej polecić, aby był dobry efekt ??
Nitrobolon II ? w połączeniu z czym ? czy coś innego ?


Zmieniony przez - alllanqq w dniu 4/10/2018 6:36:25 AM

Im Więcej Potu Na Treningu, Tym Mniej Krwi Na Ringu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kreatyne mozesz leciec i caly rok

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak Cię stać na nitro to ok, ale i tak pojedynczą formę kreatyny trzeba dokupić by zrobić cykl, na samym nitro drogo wyjdzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dokup więcej kreatyny i ciągnij jak nei cały rok to z 16 tygodni śmiało, dorzuć do tego beta alaninę i będziesz super zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYROZYNA - PROSZEK, KAPSUŁKI - którą wybrać

WHEY premium