SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o tym myslicie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witma mam 189 cm 84 kg w łapie 37 i chciałbym wziasc to 100 meta+15 testosteron prolomgatum Pl. i moze jeszcze z 5 deki.Mam 26 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktycznie z 4 srodkow na pierwszy cykl to troche za duzo, a co powiesz na 3 srodki? metka + superka + prolongatum lub propinicum? to juz chyba nie przesada.
Dzieki za porady

nie my wyladowalismy na Plymouth Rock, Plymouth Rock wyladowalo na nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
1 cykl?
jezeli tak za duzo soku

-----------------
blinG! blinG!
nie spie od 4 dni ... nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli to pierwszy cykl,a na to mi wygląda to troszke za duzo Tescika.

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!

.:Szacunek Dla Uznanych:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wczesniej było 100 metki ale dawno gdzies w lispopadzie.Czy mógłby mi ktos to rozpisac ?????????Z góry dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wywal mete
dokup deci i testa
zrob cykl
1-10 200 mg testa
1-10 200 mg deci
gwarantuje ze bedziesz zadowolony =]
kup tez clomid 20 tabsow

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jak już to :
1-7 200mg deca; 8 100mg deca
100mg test. co 5 dni od początku aż zużyjesz 10 ampułek.

Po co Wy proponujecie takie duże dawki;

Pozatym podałem rozpiske jedynie aby skorygować BŁĄDNĄ propozycje któregoś tam kolegi wyżej. Troche mija sie z celem rozpisywanie komuś cyklu nie wiedząc wiele o nim, nie wiedząc nawet czego od cyklu oczekuje. Chyba że chcecie podawać "możliwe" kombinacje to jak najbardziej.


HOLDER PO DŁUUUGIEJ PRZERWIE...

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a wg mnie twoja jest bledna
dlaczego?
za malo testy ktora w ogole nie ruszy juz lepiej wywalic
taper z deci pod koniec
dodatkowo zle rozplanowane w czasie (clomid)
wychodzi mniej wiecej tak
1-7.1 test
1-8 deca
clomid bierzesz 2 tyg po ostanim strzale deci (przy 200 mg) i testy u ciebie wychodzi 3 tyg po tescie i 2 po dece
takie dawki sa odpowiednie dla 26 letniego mezczyzny i dadza wiecej miesa

cos tam jeszcze napisalem ale sie skasowalo

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Co masz na myśli z tym zdaniem "źle rozplanowane w czasie - clomid" ???
To, że interesant skończy brać testosteron w 6tygodniu a clomid zacznie brać dopiero w 10 nie znaczy, że odnotuje spadki dlatego testosteron musi skończyć brać jak najpóźniej żeby jak najszybciej wziać coś na obblokowanie. Nandrolon podtrzyma anabolizm w organiźmie.

400mg soku tygodniowo naraz to za dużo na drugi cykl nawet dla 26letniego mężczyzny. 100mg testosteronu prolangatum brane co 5dni w cyklu z nandrolonem bardzo ładnie "uzupełni" wzrost masy i siły.
Nie ma sensu brania 200mg tygodniowo testosteronu przez cały cykl. Gość sie jedynie zaleje wodą a testosteron zdominuje działanie nandrolonu. 200mg tygodniowo tego testosteronu to osobny cykl, to duża dawka, za duża.

Ostaje przy swojej opini, aczkolwiek chętnie podejme w niej polemike.


Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
jest tu tyle nieprawdziwych stwierdzen i stereotypow ze nie chce mi sie wyliczac a nawet jakbym to zrobil to i tak bys zostal przy swoim
nie ma sensu
wpadnie big lub lifter i powie to samo co ja
sry ale polemika z 18 letnim kolesiem po 1 cyklu wylacznie z wiedza teoretyczna (wyniesiona pewnie w calosci z sfd/polskich stron) nie sprawia mi przyjemnosci
oknp? thx

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wiedza teoretyczna to podstawa a obserwacja jest jej doskonałym uzupełnieniem. Ty uczyłeś sie na własnych błędach a ja obserwując znajomych którzy przyjmują SAA i jednocześnie interesując się tematem moge wyciągać wnioski. Oczywiście to, że Twoje 50cm w łapie uwarunkowane jest braniem koksu, który wycieka Ci pewnie z każdego receptora, daje Ci dobrą wiedzę na temat sterydów (p raktycznej strony), jednak to, iż ja "swoją" wiedzę czerpię z książek, rozmów z lekarzami i osobami przyjmującymi SAA nie dyskwalifikuje mnie jeżeli chodzi o rozmowe z kimś takim jak Ty.
Swoją wiedzę w dużej mierze oprzeć mogę także na doświadczeniach innych osób, a czasem jest to obiektywniejsze i daje lepsze podstawy do tego żeby radzić innym niż Twoja opinia na temat cyklu który w jakimś tam stopniu podziałał na Ciebie ale różnie może działać na innych.

Pozatym nie jestem napuszonym nastolatkiem, który "i tak zostanie przy swoim". Jeżeli sie myle to chętnie dowiem się dlaczego; więc mów zamiast uciekać od odpowiedzi prostymi dygresjami.

Pozdrawiam.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Przede wszystkim fajnie Holder cie tu znow widziec juz myslalem ze zostaniesz TAM na stałe.

...i znow spor clomidowy, zeby rozwiazac ten problem mozna zastosowac sobie taki zabieg

1-6 deka
1-6 enant
6-10 superek
6-10 propion

czyli koncowke cyklu robimy juz na krotkich estrach i nie bedzie potrzeby spierac sie czy to 3 czy 2 czy 5 tygodni tylko sami wiecie ile.

oczywiscie zeby nie kombinowac mozna a w niektorych przypadkach nawet trzeba max uproscic cykl i wtedy tak jak blinG.

zostaje jeszcze sprawa tej 100 mg dekanianu na koniec wszystko spox, gitara gra tylko co z ta setka co zostanie? zakladam ze 80% korzysta z ampolek 200/2 ml ten 200 mg co tydzien ma za zadanie wlasnie jak najbardziej uproscic cykl.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

Fat Bastard w Dopingu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chłopaki pomóżcie chodzi o deke

Następny temat

Co kupic

WHEY premium