SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o tym myślicie ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241
Płeć : M
Wiek : 18
Masa ciała :79
Wzrost : 175
Obwód klatki :
Obwód ramienia :
Obwód talii :
Obwód uda :
Aktywność fizyczna w skali tygodniowej :Co dziennie carbo po 40-50 minut , jednym tempem , po każdym biegu ok.100 pompek , 60 brzuszków i podciąganie na drążku
Aktywność niezwiązana z treningami :
Cel : Celem jest zrzucenie paru kilo i lekkie pozbycie się oponki z brzucha. Chcę zejść do 72kg.
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Bardzo Dobry
Zażywane leki : -
Ograniczenia treningowe : -
Przebyte urazy : -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane dotychczas diety : Wprowadziłem 4-3 posiłki dziennie o jednakowych porach . Dieta wygląda następująco :

1 posiłek : 50 g płatków kukurydzianych, 2 jajka gotowane na twardo lub 50 g płatków kukurydzianych i serek wiejski lekki 30 % miej tłuszczu .
2.posiłek : wygląda to różnie lecz produkty są praktycznie te same.
50 g płatków kukurydzianych, pierś z kurczaka pieczona lub gotowna jakis pomidor lub owoc. lub serek wiejski kromka chleba 1-2 jajka gotowane na twardo.
3.posiłek:Serek wiejski , płatki ew. jakieś jajko gotowane na twardo
4.posiłek: ...


Staram się spożywać dużo białka . Czasami spożywam też jakieś owoce do tych posiłków .Wszystkie posiłki są oparte na tych samych produktach lecz są spożywane zależne od tego co akurat jest dostępne w domu. Staram się pić ok 2 l wody . Bieganie nie sprawia mi żadnego problemu , biegam bez przerwy jednym tempem , z czasem będe zwiększał czas biegu do 1 godziny. Co sądzicie o takim sposobie na zejście paru kilo w dół ?. Jestem bardzo zawziętym i zdeterminowanym człowiekiem . Liczę że uda mi się do końca wakacji zejść do chcianej wagi .
Można co jeszcze dodać , podkręcić aby efekty był lepsze .? prosze o pomoc i wyrozumiałość :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94132 Napisanych postów 363986 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667748
policz ile zjadasz kcal i jaki masz rozkład b/w/t/ http://potreningu.pl/diety,kolejna sprawa to dołóż trening siłowy i poczytaj jak wyglada odżywianie w systemie IF (tematy na czerwono)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy w moim przypadku dieta IF ma sens?

Następny temat

Czy mogę przyjmować tabletki na IF-ie?

WHEY premium