SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na zahamowanie apetytu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 938
Czesc

Pewnie powiecie ,że znowu ten sam wałkowany temat, ale może tym razem będzie choć trochę inny. Mianowicie chciałem zapytać co na dzien dzisiejszy mozna kupic na rynku w stylu starej Thermy Pro lub Efedryny Arsana na zahamowanie apetytu .Nie mam niestety tak mocnej psychiki i tylko chemia moze mi pomoc. Robie aero ,ciezko trenuje ,ale to cholerne podjadanie - to by sie bułke zjadło ,to pizze ,to czekolade. To ciasto ,sok ,colę .Kiedys jak brałem Therme było ok ,jadłem mało i się kontrolowałem ,bez takich wlasnie extremalnych supli jest jednak ciężko.

Slyszalem ,ze dobry jest Viper Dymatize, Killer Bee's itd . Co wybrac ?? Jak oszukac zarlocznosc ???

Help me
1

Fadi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
fajke zapal

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Pić duże ilości wody co powstrzyma w pewny sensie łaknienie, ale przede wszystkim nie być pi*dą i jeść to co należy.
1

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
chrom w jakimś tam stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
hamowac apetyt mozna odpowiednia kompozycja posiłków. Temat szeroki, ale warto w skrocie wsponiec o pokarmach które mocno syca, jak np jajka, migdały, wysokoresztkowe produkty zbożowe, niektóre cytrusy (grejfrut np), wazne by w diecie bylyduze ilosci warzyw. POsilki powinne byc regularne, a przede wszystkim - nie mozna schodzic z bilansem zbyt nisko.

Z supli: blonniki, teoretycznie hrom i diet control treca, preparaty z hoodią
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
diet kontrol i blonnik kolego sprobuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Albo na receptę, ale tego bym nie polecał.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko jest tylko supli brak, warto inwestować?

Następny temat

Czy po cyklu kreatyny robic przerwe ?

WHEY premium