SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na stres i nerwy???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19143
Witam panowie.
Jestem na cyklu testa i ostatnio zrobilem sie strasznie nerwowy,zestresowany itp.
Wiadomo praca,male dziecko itd i nie wyrabiam
Czesto wybucham z byle powodu albo ciagle cos mi "nie pasuje"
Myslicie ze przez hormony czy po prostu dorzucic cos na "uspokojenie " ??
Jesli tak to Co???
Typowe medykamenty czy sprobowac jakichs ziolek??
Mysle ze ankieta nie bedzie potrzebna
Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gdzie jestes za granica ze nie mozna podejsc i prywatnie badan zrobic?
Wk***iony pewno chodzisz bo sie duzo w zyciu dzieje, ja bym na sile nie obwinial testa o wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Odstawić testosteron , widocznie takie środki nie dla Ciebie . Potem możesz sobie dobry magnez kupić i meliske .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
Jednym ze skutkow ubocznych mocno podbitego estro sa mocne wahania nastroju, jak baba przy okresie czy w ciazy, idz zbadaj, wroc z wynikiem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Jw sprawdź estro. Jesli uregulowanie hormonów nic nie pomoże. To będziesz musiał wybrać co dla Ciebie ważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Wszyscy teraz z tym zbijaniem estro , 20 lat temu nikt nic nie zbijał i nie świrował a towar klepał 2 razy lepiej .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Przy wysokim estrogenie to człowiek chodzi zamulony a nie agresywny , przynajmniej większość tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
No wcale nie swirowali, ja tam jednak mam inne wspomnienia z osiedla i okolicznych dyskotek, jak spompowani oma i metka zamieniali sie w Hulkow, wtedy to z gory bylo wiadomo ze jak ktos bije to poyebany, bo prawie kazdemu odpyerdalalo, to byl wlasnie skutek zerowej wiedzy na temat tego co sie bije z czym jak itp itd
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
flex1976
Przy wysokim estrogenie to człowiek chodzi zamulony a nie agresywny , przynajmniej większość tak ma


no widzisz to ja mam inne doswiaczenia, nie tylko swoje, jak z mocno podbitym estro jest tez prolka to jest tak jak mowisz a jak samo estro to nie spotkalem sie z ta zamula,
i tu glownie chodzi o zmiennosc nastrojow, ktora jest roznie odbierana, nie do konca agresje, wiadomo wiaze sie ona z tym ale to tak jak mowie jak z baba w ciazy, chwilowy odpal zaraz ok jak by nigdy nic

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19143
flex1976
Odstawić testosteron , widocznie takie środki nie dla Ciebie . Potem możesz sobie dobry magnez kupić i meliske .



Flex. to nie pierwszy cykl w zyciu i wczesniej wszystko bylo ok

Estro ciezko bedzie zbadac bo przebywam za granica i mam chwilowe problemy z ubezpieczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
To gdzie Ty mieszkałeś ? Jak ktoś świrował to znaczy ze był przygłupem od urodzenia a towarem mógł sobie to usprawiedliwiać
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
Na slasku caly czas ;)
no dzis sa normalni, wiekosc z nich widuje

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dłuższy Cykl - Prop, Cypio, Bold i co jeszcze ?

Następny temat

Dodatki do cyklu SAA

WHEY premium