SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na potencje???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
astoor
L arginina ma szerokie zastosowanie - także na potencję. Jest powszechnie stosowana na siłowniach. W dużym skrócie przyczynia się do lepszego ukrwienie, dostarczania składników odżywczych. Przy czym jest to suplement diety a nie żadne sterydy. Odpowiadając na Twoje pytanie, tak jest polecana na problemy erekcyjne.


Brałeś jakiś konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
pepson
Być może.Jendak problem jest w tym ,że robiłem sobie badania hormonalne i wszystko niby jest ok ;/ Do psychologa nie chcę iśc . Mam pewne opory.



Bo tutaj pewnie leży przyczyna. Idziesz na okrętkę, na dłuższą metę niczego sensownego nie osiągniesz. Problem z potencją natomiast będzie się pogłębiał, co jeszcze bardziej będzie wpływa na psychikę. I koło się zamyka, błędna matnia. Nim tego nie zrozumiesz będziesz się z tym męczył, z czasem co raz bardziej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jeżeli jesteś z dziewczyną którą traktujesz jak partnerkę i która Ci się podoba a nie obiekt do bzykania na siłę to jak sie oswoisz to wszystko powinno być ok. A jeżeli chodzi o pojedyncze bzykanie jakiejs nie znanej typiary to czasami może być jakaś psychiczna blokada żeby na siłę sie wykazać. W 99 % wszystko zależy od głowy. L arginina ma raczej nie wielkie działanie, napewno nie powoduje jakiejs super erekcji. Wiec napisz dokladnie w czym problem. Nie ma sie co wstydzic.
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 922
Jak masz jakieś opory to ta jak tutaj pisza wcześniej spróbuj sobie środków z L argininą. Działanie wbrew pozorom nie jest tkaie niewilkie jak piszecie.Sam próbowałem i sidlenafilu i L argininy i w moim przypadku efkety były mniej wiecej podobne. Po prostu trzeba sobie samodzielnie wypróbować.Co bardziej pasuje. Zamów sobie dla spróbowania z sieci man tabs czy też eromen . Zobaczysz czy jest jakiś efekt. Jak nie będzie to idź po prostu do lekarza i niewstydź się. Podejrzewam,że on jednak i tak na sam początek poleciłby Ci środki z L argininą bo taka jest standardowa procedura. Na początku bez recepty i potem dopiero na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
ja zdecydowanie polecam leki a nie splement bo one działają skuteczniej, dobrze jest poszukać czegoś z syldenafilem w składzie, bo to skuteczna substancja czynna, jest nawet w składzie viagry, dlatego ja się tym sugerowałem i kupiłem maxon active z syldenafilem w składzie dzięki czemu jest on skuteczny i nigdy nie zawodzę partnerki w łóżku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wezzyr
ja zdecydowanie polecam leki a nie splement bo one działają skuteczniej, dobrze jest poszukać czegoś z syldenafilem w składzie, bo to skuteczna substancja czynna, jest nawet w składzie viagry, dlatego ja się tym sugerowałem i kupiłem maxon active z syldenafilem w składzie dzięki czemu jest on skuteczny i nigdy nie zawodzę partnerki w łóżku.


ile masz lat , bo może trzeba poszukać przyczyny a nie doraźnie się ratować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie??? stawu kolanowego

Następny temat

co najlepsze na opalenizne-utrwalanie!

WHEY premium