SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na poczatek?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich :)

a ze jestem zwyklym czlowikiem to trafiam tutaj ;)
a mam pare pytan (a jakze by inaczej?):

1. jaie sanajlepsze cwiczenia do wykonywania w domu i poprawjajace ogolnie wyglad (chodzi mi tu glownie o brzuch i posladki)?

2. jakie cwiczenia nalezy wykonywac aby hmmm wyprostowac kregoslup? szkola zrobila swoje i teraz mam sliczny maly garbik na plecach. No i oczywiscie co robic aby sie znow nie pojawil?
3. jakie sa majlepsze cwiczenia ktore wspomoglyby odchudzanie? obecnie jestem na diecie przypominajacej diete kwasniewskiego i musze powiedziec ze jak dotad jest b. skuteczna. aha mam 190cm wzrostu obecna waga (na czczo) to 83.6kg a powinienem wazyc okolo 77...

z gory dzieki za odpowiedz!

Czarofniq
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. jaie sanajlepsze cwiczenia do wykonywania w domu i poprawjajace ogolnie wyglad (chodzi mi tu glownie o brzuch i posladki)?

NP. POMPKI, PODCIAGANIE SIE, SPIECIA BRZUCHA, PRZYSIAD NA JEDNEJ NODZE, LUB PLECAMI O SCIANE

2. jakie cwiczenia nalezy wykonywac aby hmmm wyprostowac kregoslup? szkola zrobila swoje i teraz mam sliczny maly garbik na plecach. No i oczywiscie co robic aby sie znow nie pojawil?

JAK, KAZDY TROCHE SIE GARBILEM, ALE CWICZENIA NA SILOWNI POMOGLY MI, JUZ NIE PAMIETAM, CO TO TAKIEGO, WIEC POLECAM CWICZENIA NA PLECY (PODCIAGANIE SIE, WIOSLOWANIE W OPADZIE), ORAZ NA KLATKE (WYCISKANIA) PRZY ZACHOWANIU POPRAWNEJ FORMY.

3. jakie sa majlepsze cwiczenia ktore wspomoglyby odchudzanie? obecnie jestem na diecie przypominajacej diete kwasniewskiego i musze powiedziec ze jak dotad jest b. skuteczna. aha mam 190cm wzrostu obecna waga (na czczo) to 83.6kg a powinienem wazyc okolo 77...

HMM, WAGA SAMA W SOBIE NOIE JEST WYZNACZNIKIEM, RACZEJ STOSUNEK MASY MIESNIOWEJ DO TLUSZCZOWEJ, O KULTURYSCIE Z DUZA MASA MIESNIOWE I NISKIM POZIOMEM TKANKI TLUSZCZOWEJ NIKT NIE POWIE OTYLY. WIEC PROSZE ZWROC UWAGA NA TO, PRZY SWOICH ZALOZENIACH
CO DO CWICZEN TO POLECAM (WYKONYWANE Z UMIAREM) AEROBY, CZYLI NP JAZDA NA ROWERZE, SPACERY, ITP (UNIKAJ BIEGANIA)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie do Binia: dlaczego unikać biegania ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Prawdopodobnie dlatego, że rozwala stawy niestety (zwłaszcza bieganie po twardej nawierzchni)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Przedmowca ma racje, bieganie zwlaszcza w nieodpowiednim obuwiu (a o to trudno i kosztownie) prowadzi do zwyrodnien w stawach kolanowych oraz srodstopia
Odradzam taka przyjemnosc


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w przypadku biegania dla tzw. "przyjemności", tzn. 2 razy w tygodniu, niska intensywność (trucht) chyba nie ma dużego znaczenia używanie specjalistycznego obuwia itp ???
w przypadku wyczynowego biegania rozumiem kłopoty ze stawami , ale w tym przypadku ?
proszę o wypowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja bym nie ryzykowal (poszukaj w sieci relacji ludzi uprawiajacycgh jogging i ich klopotow ze stawami)
Ale decyzja nalezy do ciebie ))
Byl (sadze, ze jeszcze jest) ciekawy artykol na ten temat na www.cyberpump.com autorstwa A. Bay'a (chyba tak sie nazywa)- polecam

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pić podczas rzeźby?

Następny temat

Jakie produkty spożywać, a jakich unikać?

WHEY premium