SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy cykl strerydowy ze by zrobic mase.??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

52

Wzrost

176

Obwód ramienia

31

Obwód klatki

91

Obwód uda

43

Obwód talii

71

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

wegle370g/bialko100g/tluszcze90g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

po-sr-pt

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

bd

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
Witam, mam 20 Lat, jakies 176 wzrostu, 52KG;/ na silce cwicze 2gi rok i chcem coś zarzucić nie wiem myslalem moze o mecie ? pomożecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
Zarzuć ze 2-3 lata treningów na porządnej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
wiedziałem ze takie bed odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
tak i bede 10 lat cwiczyl ze by 20kg przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46478
dietanabol proponuje kolego dla Ciebie mnie bardzo mocno porobił jako pierwsy cykl , jest dostepny bardzo łatwo nawet recepty nie potrzeba ;)) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
dla ciebie to proponuje mózgonabol ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
albo ryjoh**ol jak wolisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Rozpisz swoje posiłki z jednego przykładowego dnia. Napisz co jadłeś i ile tego było.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
no z 200g platkow owasianych z mlekiem, z 300 gram ryżu z piersiami, baanany2, z 4 kanapki z twarogiem + ze 100gram osełki, jogurt 700 gram+ platki owsiane 100g, mniej wiecej tak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
do tego czesto jakies jajka, sery, i inne bzdety podbijajace kalorie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmierna potliwość

Następny temat

Pytanko

Wiecej