SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy cykl?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1279
Siema. Chciałem spytać co na pierwszy cykl. Mono kreta? A jak coś to jaką firmę polecacie? Ćwiczę już ponad rok i zauważyłem że już mi siła za bardzo nie chce iść w górę. Na klatę wyciskam 60 kg x6 z pomocą. Myślę że to nie za wiele a wy jak myślicie? Czy już pora na krete?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozna ale lepiej po pewnym czasie
choc to takie duperele co czesto w efekcie koncowym nie robia roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
Jak masz dietę, kombinowałeś z treningiem i nic nie idzie to możesz sobie łyknąć zwykłem mono... ja osobiście biorę kreatynę Vital max... (w takim zielonym opakowaniu) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1279
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała ektomorfik/mezomorfik wydaje mi się że wyglądam dość dobrze szczególnie klata
2) wiek 16
3) waga/wzrost 72kg 180cm
4) staż treningowy 1 rok
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy nic
7) stosowane wcześniej spalacze nic
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -
9) ilość dni wolnych od kreatyny -
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) dieta jest
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1279
Czyli tak myślę nad kupnem kretki vitalmaxa tej zielonej i jako uzupełnienie diety mass activator po treningowo? Będzie ok? Aha i kreatynę mieszać z wodą czy jak spożywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
bedzie oki
mozesz mieszac z woda lub do buzi i zapijac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1279
wielkie dzięki łap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Hitman mono vitala jest bardzo dobre , tak jak Ci mowili wczesniej . niedawno brałem i jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
bedzie ok,kreatyne mozesz mieszac z woda albo z sokiem,jak ci wygodnie
dt 5g rano 5g po treningu
dnt 5g o dowolnej porze dnia
cykl 6-10 tygodni,trzymaj tak dlugo dopoki bedziesz czul ze cos idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1279
Dzięki chłopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Pomocy

Następny temat

Dylemat

Wiecej