SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Co na piekace oczy?

Wysłana -
Pieka mnie oczy.. Ogolnie czuje sie jakbym byl w jakims amoku caly czas, do tego zmeczenie. No wrocmy do tych oczu, czy jest cos na piekace oczy? Dodam ze nie lzawia mi raczej hm
Danke

Edit : Dodam ze nie mam ich zaczerwienionych czy cos.. Po prostu mnie pieka :)

Zmieniony przez - MotyW w dniu 2004-06-23 17:14:17
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
może spawałeś bez maski? za dużo przy kompie siedzisz? przemęczenie?

rózne mogą być przyczyny mój wójek cierpi np na niewydolność gruczołów łzowych i musi zakraplac sobie krople.

domowy sposób na piekące oczy to okłady z ziemniaków, a w aptece można zakupić krople tzw "sztuczne łzy" nie wiem jak to sie fachowo nazywa
mówisz że jesteś w amoku jak to rozumieć?

nie wachaj się udać do lekarza z oczami nie ma żartów
pozdrawiam
Wysłana -
******le, nie ide juz do zadnych lekarzy. konowalow ******lonych tylko spotykam, sprobuje z ziemniakami, ja knie to pojde do apteki
Wysłana -
Ty głupi ***** dostań sie na Akademie i skończ medycyne konowale, ****a tylko jazdę umieją robic z lekarzami a nie wiedzą pały ile zdrowia i poswięcenia ten zawód kosztuje ****a
Wysłana -
no Bahamut widzę że silnie działa u ciebie mechanizm wpływu grup znaczących. odkąd postanowiłeś zdawać na medycynę silnie się identyfikujesz z tą grupą zawodową.
ale to dobrze ja odkąt poszłem na wf tez zacząłem się identyfikować z nauczycielami

pozdrowiam.

nie internet chłopie ale książka i zakuwaj tę chemię

Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-06-23 20:59:17
Wysłana -
PRzegiołem ale sie w****iłem bo juz nie pierwszy raz mi tu lekarzy obrażają.
Wysłana -
no często sami są sobie winni ale każdy medal ma dwie strony. pacjenci często lekceważą lekarzy więc ciężko się spodziewać aby lekarze szanowali takich pacjentów.

ja tam mam miłe doświadczenia; do wszystkich staram się byc miłym, to i inni sa mili dla mnie (trzecia zasada termodynamiki

Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-06-23 21:03:47
Wysłana -
Bahamut co proponuje :
1.Kup sobie piwo
2.Popros kogos (nie mnie) (najlepiej jakas dziewczyne) zeby zrobila Ci laske
3.Obejrzyj sobie jakis relaksacyjny film

To tak na marginesie, a przechodzac do rzeczy to zapewniam Cie ze po 7 miesiacach choroby mam prawo marudzic na lekarza ktory mi w ciemno wypisal 4 antybiotyki pod rzad a widzac ze nic nie pomaga to powiedzial ze SAMO przejdzie. Patrz post przema i kosy kk.

A zreszta niepotrzebnie to pisze, arogant tWOJEGO pokroju i tak nie zrozumie ze mam dobre i pokojowe intencje..
Wysłana -
prawda jest taka ze lekarzowi jak nie krzykniesz nie ***niesz nie wjedziesz mu przed ryj i nie powiesz TU MNIE BOLI to*****a zrobia..wiem ze nie sa jasnowidzami ale czasem zlewaja pacjentow ze az milo...wiem bo ciagle motam sie po szpitalach...:<
Wysłana -
Państowym sie nie dziw, BO CAŁE ŻYCIE ZAPIERRRRDALAJĄ i HHHh**A IM PŁACĄ za tą męke. Więc idz do prywatnego, zapłac i będziesz mial fachową poradę. A jak chcesz super słuzby zdrowia to najpierw dobierz sie do dupy s****ysynom z SLD na ktore głosowaliscie. Niech Miller was leczy i jego nażarte kawiorem pomioty z sejmowych ław.
Wysłana -
człowiek człowiekowy nie równy - w każdym zawodzie, tak więc nie ma co uogólniać że lekarze to, a inni sro. są dobrzy fachowcy i konowały i to zarówno wśród rolników, ślisarzy, nauczycieli i lekarzy.

takie życie panowie
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź