SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na piekace oczy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co ma ci dać ŁOSIU na wzrost .....
a co do morałów - jak bedziesz ciezko chory to się właśnie wtedy lecz sam ... i ze tez w przyszłości będzie takich trzeba leczyć ... myślących ze na wszystko są tabletki ...
a po tym HGH to by ci mogło wiecej szkody narobić...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
czyli co uwazasz ze dobrze mi dawal przez pol roku tabletki na tarczyce ? a pozatym mogl mi to powiedziec na wstepie ze nie ma nic na wzrost i dac spokoj a nie wymyslac jakies dziwne tabsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
trzeba sie go było pytac co robi i w jakim celu !
a wiesz w jakim celu dostawałeś te tabletki ??

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
no w celu takim ze moga one pobudzic wzrost Tak mi powiedzial ale odrazu mi to bylo podejrzane ze tabsy za kilka zlotych moga cokolwiek pobudzic. Ciagle tylko musialem chodzic na badania krwi i hormon TSH.

aha jeszcze tak sie zapytam odrazu jak jest np. norma tsh od 0,25-5,0 to jak mam 5,11 to mam za duzo czy za malo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
trochę za duzo ale to i tak w granicach
a jak mówił że może pobudzić to pewnie tak jest ...
nei chce mi sie teraz sprawdzac - a dokładnie nie pamietam a głupot pisać nei będę...
a co do ceny - czasami tak bywa - tanie tez działa !

to do tego GH to urosnąć to byś pewnie urusł ale :
-drogo
- nei wiem kto by to zrefundował
-urosły by ci dłonie , żuchwa stopy ponad normę .... i pewnie jeszzce troche innych zmian (ale jako ze tu trza byc specem od endokrynologii to sie dalej nei wypowiem)

a co do tsh - coś pomogło ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
No wlasnie tsh mialem przed ta kuracja okolo 4 a po 5,11 i ide do tego lekarza pokazuje mu wyniki a on mi na to ze mam jeszcze za male. To ja mowie ze przeciez jest napisane ze norma jest do 5,0 a ja mam teraz 5,11. No a on ze to sie odwrotnie jakos liczy i jak bede bral dalej to bede mial w normie. No wtedy juz mu podziekowalem i zrezygnowalem z uslug tego lekarza. Pewnie jak bym dalej jadl te tabsy to dzis bym mial z 6,0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a podaj dokładnie ile wyszło i w jakich jednostkach !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
wyszlo 5,11 uIU/ml. Norma: 0,25-5,0 uIU/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ja mampodana norme 0,3-3 mU/L ale na tych jednostkach to ja sie nei znam ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
spoko nie ma problemu. Dzieki za zainteresowanie sprawa. Pozdro i sog dla ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiotkość stawów

Następny temat

Depresja PILNE proszę o pomoc

Wiecej