SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na piekace oczy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Dlatego chyba k.urwa jego mac napisalem SPOTYKAM, nie uogolnialem nie? Po 2 na nic nie glosowalem jeszcze bo niedawno skonczylem 18 lat. Tak wiec bahamut widze ze nie dojdziemy do porozumienia, stad moja mala sugestia : Po ca luj Mnie W du PE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ty ssaj me pento
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
"Nie jestesmy wrogami lecz przyjaciolmi.Nie powinnismy byc wrogami.Poprzez namietnosci mamy sile, nie niszczmy naszych wiezow przyjazni.Mistyczne akordy pamieci zabrzmia ponownie gdy znow ktos nimi zagra.A dokona tego lepsza strona naszej natury" - Martin Luther King

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
w morde jakie pieszczoty, chłopcy mogę się dołaczyć (teges śmeges?)
ps. warto by też zdzisia zaprosić on lubi te klimaty

a tak serio mówiąc to my tworzymy ten świat, choć dopiero w niego wchodzimy zawodowo i od nas zależy jak będzie on wyglądał, a więc wyciagnijmy naukę z tego co widzimy i nie powielajmy błędów bo za 20 lat będą tak o nas pisać na forum, żeśmy konowały itd.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
MotyW: jak nie chcesz isc do lekarza to kup sobie w aptece sol fizjologiczna i przeplukuj nia oczy, a na wstepie wyeliminuj takie mozliwosci jak przemeczenie czy alergia... Niemniej sol fizjologiczna nie zaszkodzi, a do lekarza i tak sie lepiej wybierz bo takie radzenie w ciemno to malo pomocne...

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
ta wiem , masz tu soga ode mnie, trzymaj sie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2949
Polecam następujący preparat ( dostępny bez recepty ) od niedawna w Polsce , bardzo powszechnie stosowany w USA
(nie można się dziwić , ich klimat i stopień zanieczyszczenia środowisk miejskich prowadzą między innymi do problemów z oczami)

Nazwa : VISINE
Porducent : PFIZER

(o ile wersja "polska" ma identyczny skład to bardzo szybko pomoże)
Pozdrawiam

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
tiger: zgadza sie, to dobry preparat, zapomnialem nazwy, ale rowniez polecam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do psioczenia na lekarzy - to się nie dziwie bo 90% to konowały !! jak nei umieją pomóc to sie nei przyznaja i wypisuja ******ły ....

a co do piekących oczu - zap spojówek ? , alergia , podrażnienie

a co na to : kup sobie krople : swietlik , betadrin , możesz robić okłady ze świetlika

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
nie chodz do zadnych lekarzy ch... ci pomoga ja chodzilem do lekarza zeby mi cos na wzrost dal chodzilem pol roku ciagle musialem zap*****lac na jakies badania kasy wydawac w***** na wizyty a ten paca ciagle mi dawal jakie tabletki za 3 zl na hormon tarczycy czy cos od ktorych tylko mi sie chcialo szczac i nic wiecej nie dawalo. Jak juz sie w****ilem i mu powiedzialem zeby mi dal cos lepszego co moze zadzialac a nie jakies ******ly to mi powiedzial ze nie moze mi nic dac bo np. hgh daje sie dzieciom 12 letnim jak maja 140 cm i nic nie poradzi na to. Ale zeby mi to ****a poweiedzial na poczatku ze nie ma szans to nie jelenia zlapal i kase ciagnal. No w sumie mu sie nie dziwie ale ostro mnie w****il wtedy. Sorka troche sie unioslem. Ogolnie moral z tego jak chcesz wyzdrowiec to lecz sie sam i nie wierz ze lekarz ci cos pomoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiotkość stawów

Następny temat

Depresja PILNE proszę o pomoc

WHEY premium