SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Co na masę mięśniową dla kobiety?

Ankieta - proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
Staż treningowy
Cel cyklu
Stosowane już wcześniej suplementy
Stosowane wcześniej spalacze
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
Przewidziane finanse na cykl
Uwagi i sugestie
Wysłana -
Jestem 23 letnią kobietą. 163 cm, 58 kg. Staż 2 lata. Wcześniej stosowałam jedynie izolat białka serwatkowego. Chciałabym nabrać więcej masy mięśniowej. Szukam czegoś, co mi w tym pomoże, a jednocześnie doda energii przed treningiem. Czy gainer i kreatyna stosowane naprzemiennie jednego dnia będą dobrym pomysłem?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, jak najbardziej suplementacja kreatyna wykorzystac mozna, jak i gainera w formie uzupelnienia, jednak trzeba zdac sobie sprawe z tego, ze odpowiednio ukierunkowane zywienie bedzie tutaj kluczowe
Wysłana -
Dieta i kreatyna będą najlepsze :) Co do energii jakaś przedtreningówka nie zaszkodzi :)
Wysłana -
Patrzac po tym co napisalas zdaje mi sie ze Twoja wiedza kuleje..diete posiadasz?
Wysłana -
Gainera nie stosujemy cyklicznie , to jest odżywka uzupełniająca diete .
Wysłana -
-ZŁY-
Dieta i kreatyna będą najlepsze :) Co do energii jakaś przedtreningówka nie zaszkodzi :)

mysle, ze na tym etapie dobra kawka powinna jej wystarczyc
Wysłana -
naprzemiennie tzn dzić gainer, jutro kreatyna jeśli tak to nie tędy droga, jak już to jak wyzej cykl kreatyniwy a gienre uzupełnienie kalorii w diecie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź