SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na bica ???????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!!!
Czy 12 serii (3 ćwiczenia po 4 serie) to optymalna ilosć do treningu na biceps ?
Dodam że te ćwiczenia to : uginanie sztangielek chwytem młotkowym, uginanie sztangielek z supinacja i uginanie sztangielki na modlitewniku. Ćwicze sztangielkami bo nie mam na razie dotępu do sztangi.Czy to dobry trening ?
Pozdrawiam wszystkich.


Nic za darmo, wszystko za wytrwałość, upór i cężką pracę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Ja zawsze robiłem jedno ćwiczenie na bicka po 3serie i po 12 powtórzeń, więc jakoś się nie wysilałem(ale teraz zaczynam to zmieniać) i jakoś do 40 urósł przez ok. 10miesięcy.
Uważam że nietrzeba wcale go katować tylko dobrze i powoli wykonywać powtórzenia.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
Spoko. Ja bym tylko ograniczył do 9 serii. Jeżeli wykonasz je poprawnie to powinieneś mieć mocno skatowane bice.

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
9 serii??? Czy to nie za MALO??? Ja robie 4 cwiczenia po 5-6 serii ( 2 razy w tygodniu! ) i nie uwazam aby to bylo za duzo... Jesli chcesz aby rosl Ci bic to wysil sie TROCHE bardziej!!! Na jedna grupe miesniowa powinno sie wykonywac do 25 serii. A 9??? Co to jest 9 serii??? Nawet sie porzadnie rozgrzac nie mozna!!! Ja w ciagu 10 miesiecy uzyskalem obwod rowny 40 cm, Loomit, jestes lepszy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
No lepszy nie jestem, ale na efekty nie narzekam. Nie wiem jak ty wytrzymujesz te 25 serii - ja po swoich 9 mam wykończony mięsień. Ja robie każdy ruch cholernie dokładnie i bardzo powoli na dużym obciążeniu (jak dla mnie) - może w tym tkwi sekret.

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Massgain ja robie 6 serii na masie i mam efekty, wszystko
zależy od czucia mięśni, jeden potrafi zmęczyć mięsień
3 seriami ,innemu trzeba 20.


Zmieniony przez - superman w dniu 2002-01-11 21:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Bo ćwiczenia trzeba wykonywać dobrze technicznie!
Co z tego, że zrobicie po 20 serii, jak ruchy będą oszukane, co z tego, że będzie brać po 40 kilo na bica na sztandze, jak naderwiecie mięśnie i zniszczycie stawy???

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
qwa jak ja nie lubie zagrywek w sylu "jestes lepszy"
nocoment

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak uwazam , nieliczy sie ilosc ale jakosc wykonania
ja tam robie bikola raz w tygodniu i w 7 seriach go tak miazdze , a wszytko dzieki wykonaniu , biore maly ciezar, ale 0 oszukania , wolniutko, bez oszukiwania i bikol rosnie , a wkonu otochodzi , jak ktos juz powiedial z forum MIESNIE NIEWIDZA JAKI CIEZAR PODNOSZĄ !!!!

tylko prawdziwi twardziele pierdza lejac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja robie jedno cwiczenie i jedna serie i rosnie :)

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Na jedna grupe miesniowa powinno sie wykonywac do 25 serii" - wyraz powinno roz***/ał mi faze. Massgain piszesz mu 'Jesli chcesz aby rosl Ci bic to wysil sie TROCHE bardziej' - Puszka bardziej się wysilisz (będziesz miał większy przyrost) jak zrobisz 9 serii z odpowiednim ciężarem izolując ćwiczenia, niż byś sie omachal 25 serii, a 40 w bicu to sobie też możesz zrobić robiąc 50 serii i wp*****lać 10 pizz dziennie, tłuste mięcho, pare czekolad przed snem itp. - 40cm gwarantowane
co do ćwiczeń: jeśli masz ławe skośną polecam uginanie sztangielek na niej - można doskonale izolować bice, jak pierwszy raz robiłem mialem później *****skie zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Ja robie 3 cwiczenia po 2 serie kazde na biceps i moim zdaniem to wystarczajaca dla mnie ilosc.Bicepsy sa mala grupa miesniowa i mozna latwo je przetrenowac.Gdybym znal 6 znacznie rozniacych sie od siebie cwiczen na bicepsy,wykonywal bym 6 cwiczen po 1 serii kazdego cwiczenia.
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps - max!!!

Następny temat

Zewnetrzna czecs bicepsa - jakie cwiczenia?

WHEY premium