SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o tym?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14517
Wiek: 14lat
Waga: 65kg
Wzrost: 177cm
Więcej info opisane :P

Siema, od niedawna rozpocząłem swoją przygodę z tym sportem niestety w mojej miejscowosci nie ma żadnej siłowni ani nic w tym stylu więc muszę sobie radzić w domu. Kupiłem kilka mat hantle kettla standardowe rzeczy. Obecnie nie mam żadnej diety dokładnie ułożonej jednak liczę kalorie uzupełniam niedobory białka itp.

Póki co biore tylko Bcaa, białko no i w gorszych dniach shoty przetreningowe, kreatyne darowałem sobie z tego co czytałem nie jest mi potrzebne w tym wieku, bcaa biore 6g przed treningiem z tego co czytałem bierze się 1g na 1kg masy ciała białko dodaje do koktajli omletów lub uzupełniam zapotrzebowanie po prostu z wodą

Jednak ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie przeróżne aplikacje typu ,,brzuch w 30dni'' ramiona treningu itp itp mają bardzo dobre opinie jednak chciałem się dowiedzieć czy to strata czasu? Czy działają?

Treningi z nich robię codziennie z przerwą co 4 dni co o tym myslicie? Ułożyć dietę czy zostać przy takim stanie rzeczy? z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bcaa 1g na 10 kg masy, mały bład Ci się wkradł. Aplikacje działają czemu nie, ale nie są Ci potrzebne, po co Ci aplikacja, mówiaca teraz zrób to teraz tamto, ułuż sobie treningi gotowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14517
Racja, nie wiem dużo o tym sporcie więc chciałem sobe wspomóc obecnie są tam treningi opisane na 30dni jestem na 15 dokończę sprawdzę efekty i raczej ulożę swój plan ponieważ mam problem lekki z biodrami i nie mogę robić częsci ćwiczeń tam opisanych :P dzięki za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powinienem spożywać dziennie, by wyrzeźbić ciało

Następny temat

KONKURS "Jak przeciwstawić się jesieni" !

WHEY premium