SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co możecie powiedzieć na temat płatków owsianych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie czy płatki owsiane naprawde sa tak pomoce w budowniu masy czy to jakiś mit. Napiszcie jak najwięcej co po ile i z czym, dzieki pozdrawiam hej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Platki owsiane - poezja. Ja podgrzewam je troche z mlekiem 0,5%, (200g/szklanka mleka) i odstawiam az nasiakna (5-10 min.), potem laduje platki do miksera, dodaje 1-2 banany, 2-3 jajka, troche kakao do smaku, i otrzymuje kleik, moze niezbyt apetycznie to wyglada, ale smakuje super. Na koniec dodaje kilka moreli/sliwek fig(zelazo!) suszonych i sniadanko mam z glowy. Polecam.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem że odwapniają kości.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Płatki owsiane to żelazna pozycja kulturystycznego śniadania i w zasadzie tyłko śniadania. Mają dużo błonnika i wolno uwalniających się węglowodanów. Nawet
podczas przygotowań do zawodów wyczynowcy rezygnuja z płatków dopiero w ostatniej fazie, gdyż dzięki płatkom "trzyma się wagę". A w sklepie wybieraj zawsze płatki zwykłe, nie błyskawiczne.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki dzieki własnie wczoraj miałem błyskawicze bo innych nie było ale jak mówisz no to spox dzięi hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
j/w
a najlepiej je sie je po zalaniu (woda/mlekie/jogurtem) i odstawieniu na 10 min by napecznialy


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kwestia gustu. Ja biorę 180g płatków, wkroję banana, sypę łyżeczkę słodzika i zalewam przegotowaną ciepłą (ale nie gorącą) wodą. Jem po ok. 2 minutach. Nie lubię takich napęczniałych, ale to oczywiście kwestia smaku.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
dokladnie
mnie "suche" niewchodza za nic :)


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spox widze że zwykłe płatki a tyle zabawy z nimi ja to zawsze je jadam gotuje z mlekiem i odstawiam na kilka minut do napęcznecia a potem wciskam na siłe je w siebie jem tego około 400 gram dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
400 wow jestem pelen podziwu ja na 150 zatykalem sie
dla mnie to juz na jeden raz by nieweszlo ;)
smacznych platkow :)

fajna tez jest mieszanina
platkow owsianych pszennych do tego rodzynki jakies orzechy i nasiona troche kakao i jazda :)


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Ja bedac na diecie niskoweglowodanowej jem te cuda ,ale po trzech tygodniach ciaglego ich wcinania z woda nie moge ich juz przelknac. Swietne sa tez Weetabix(w ksztalcie ciastek-czy sa moze w Polsce?

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
niewiem wole na zmiane pszenne z owsianymi i jeszcze mi sie nieznudzily :)
zawsze jakies urozmaicenie sie znajdzie


milego
"maly" termitek

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia na miesnie brzucha?

Następny temat

MASA W LATO ?

WHEY premium