SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co miedzy "kreatynami"?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko odnosnie tego , co najlepiej wziasc miedzy cyklami kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOZIOŁEK JEŚLI CHODZI O KOBIETY W CIĄŻY TO JEST CAŁKIEM INNA SPRAWA, ONE NIE MUSZĄ BRAĆ KOKSÓW, PONIEWAŻ W CZASIE CIĄŻY MAJĄ DUŻO WIĘKSZE I SZYBSZE ROZCIĄGANIE SKÓRY SPOWODOWANE ROŚNIĘCIEM PŁODU, ALE TY WIDZE KOZIOŁEK, ŻE O CIĄŻACH I KOBIECYCH SPRAWACH MASZ MAŁE ROZEZNANIE, A DRUGĄ SPRAWĄ JEST TO POWIEDZENIE O DOBREJ WALCE Z CIĘŻARAMI, TAK MÓWIĄ PEWNIE INNI TWOI KOLEDZY KTÓRZY CHODZĄ NA SIŁOWNIE, SĄ CZERWONI NA TWARZY, DZIWNIE NAPUCHNIĘCI (JAKBY NIEWYSPANI), I SZYBKO SIĘ POCĄ I TO ONI PEWNIE POWIEDZIELI CI O TEJ "DOBREJ WALCE Z CIĘŻARAMI", ALE DALEJ NIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ CZY TO MOŻLIWE, PO KREATYNIE?

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB i glutamine.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki a czy ten zestaw podbuduje nieco mase , czy bardziej na zachowanie efektow po kreatynie zadziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podbuduje i to bardzo, ale nie mozesz zapomniec o odpowiedniej diecie

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dziekuje , a nie orientujesz sie moze o cene takiego zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli kupisz Glutamax i Pure HMB, wszystko z Ultimate Nutrition, to zapalacisz nie wicej jak 230zl.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZEŚĆ WSZYSTKIM, JAK JUŻ O TEJ KREATYNIE TO JA MAM TAKIE PYTANIE, CZY FAKTYCZNIE PO SAMEJ KREATYNIE MOŻNA NABRAĆ CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ? BO MAM KOLEGE KTÓRY PODOBNO BIERZE TYLKO KREATYNE, DODAM ŻE BARDZO DŁUGO TRENUJE JUDO( OK.9 LAT) I MÓWIŁ MI ŻE MU POSZŁO PO SAMEJ KREATYNIE Z 10KG SIŁY NA ŁAWECZCE,W ŁAPIE MA 41,5CM I MU SIĘ TAKŻE POJAWIŁY ROZSTĘPY, CZY TE OSIĄGI MOŻNA UZYSKAĆ NA SMAJ KREATYNIE? JEŚLI TAK TO PO KTÓREJ KREATYNIE SĄ TAKIE EFEKTY, ON MÓWIŁ ŻE PO HITECU, CZY TO MOŻLIWE CO ON MI MÓWI, BO JEŚLI TAK TO PO CO STOSOWAĆ ANABOLIKI I INNE DOPINGI, CZEKAM NA ODPOWIEDŻW TEJ SPRAWIE!!! POZDRAWIAM, DZIĘKI

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli tyle lat trenuje to jak najbardziej jest to mozliwe, a co do rozstepow to nie musza one wystepowac tylko po koksach, jedni duzo koksuja i nie maja rozstepow a drudzy troche przytyja i maja, kobiety w ciazy chyba nie biora sterydow a maja, zreszta niektorzy twierdza ze rozstepy to wynik dobrego treningu albo tak zwanej walki z ciezarami))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o jeszcze jedno chcialem zapytac....czy wy tez macie podczas cyklu kreatyny*****owe samopoczucie? tz. lapiecie dola szybciej niz zwykle? Bo nie wiem czy to od kreatyny czy poprostu przypadek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ja sie wlasnie swietnie czulem po kreatynie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB dla dziewczyny

Następny temat

Olimp Provit 85 - BUDYN

WHEY premium