SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi dolega:/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Witam


W tym roku zacząłem miewać coraz częstsze biegunki.... ale nie codziennie... dlatego jakoś się tym nie przejąłem za bardzo. W wakacje zaraziłem się od mojego brata grypą żołądkową (tydzień biegunki non stop, ale nie brałem żadnych antybiotyków), ale wyszliśmy z tego. Mój problem na poważnie zaczął się pod koniec września, po przebudzeniu luźne stolce (3-4 razy dziennie ale to nie była norma, bo czasem tylko raz). W październiku nasiliło się, nie starczyło rano się załatwić te pare razy np. wieczorkiem kiedy wychodziłem ze znajomymi musiałem się gdzieś załatwić bo mnie ściskało (nie ból brzucha tylko to parcie na luźny stolec!O_o). I mała ciekawostka: Pod koniec października miałem gorączkę (przeziębienie) i równocześnie biegunkę... przeleżałem 3 dni prawie bez jedzenia (nie brałem antybiotyków) i na tydzień objawy ustąpiły! Wypróżniałem się normalnie. Zacząłem znowu jeść i pić piwka.... i wróciło! Znowu było to samo! Myślałem że mam jakąś nerwicę albo co, w dzień w który miałem zgłosić się do psychologa, nie dotarłem do niego właśnie z tego względu ... tego samego dnia zaczęło mi nienormalnie burczeć w jelitach, przelewać, mrowić. Wszystko bezoleśnie... ale nieprzyjemnie... udałem się w końcu do lekarza... przepisano mi melisę, no-spę i jakiś tam spascupreel (którego nie mogłem i tak nigdzie dostać). Po tygodniu żadnej poprawy... nadal luźne stolce po czymkolwiek, biegunka po jajecznicy, biegunka po smażonym kurczaku. I znów lekarz, inny bo dostałem skierowanie na USG, Morfologie i mocz (na USG nie dotarłem bo tamtego dnia nie dałem rady, morfologia i mocz w normie!). Moja dziewczyna powiedziała mi bym kupił Lacidofil. Tak też zrobiłem, zacząłem mieć normalne wypróżnienia przez 3 dni... potem jakby się pogorszyło bo: najpierw normalny stolec... a dalej z jeden lub dwa luźne. Zjadłem czosnek i on tak jakby wszystko cofnął... dostałem okropnych wzdęć... luźny cuchnący czosnkiem stolec dnia następnego. Udałem się znów do lekarza (znowu innego) i on W OGÓLE nie chciał słuchać tego co się ze mną dzieje! Powiedział tylko że przez częste biegunki mam luźne stolce, że to przez lacidofil i kazał mi go odstawić i przepisał mi SMECTE! I NO-Spe, wyśmiał mnie że jestem zdrowy bo mam ok krew i mocz... poprawy oczywiście nie było...
Znowu jem Lacidofil i jest troszeczkę lepiej (wczoraj rano miałem jeden b.luźny stolec, dziś 2 wypróżnienia normalne).
Ale męczą mnie te dziwne zmiany, czuję dziwne przelewanie i wędrówkę gazów prawie w całym jelicie... i czasem jak głęboko oddycham i mam "pustszy" żołądek to pod lewym żebrem przelewa mi się "w górę, w dół, z dołu w górę itd." trwa to kilka minut i przestaje, czaem pobolewa mnie w tym miejscu... codziennie rano czuję nieprzyjemne jakby wlewanie się gazów do odbytnicy (tak po prawej stronie)... i odczuwam często lekkie parcie na stolec... po nowym roku zonwu udaję się do lekarza.. i tym razem znajomego... nie oleje mnie na bank...
Tylko pytanie: Co to może być??? Dwa razy również miałem biegunkę po smażonym żarciu (o czym wspomniałem powyżej)... po 2 tygodniach zjadłem znowu coś smażonego i nic po tym nie miałem
javascript: test('');
javascript: test('');

Czy mogą to być zaburzenia flory bakteryjnej jelit? Grzybica? (ale chyba nie, bo nawet jak zjem słodkie i wypiję piwo to potrafi być ok następnego dnia, no i zaparć też nie mam)

Zmieniony przez - Gołst w dniu 2007-12-24 02:30:21

Zmieniony przez - Gołst w dniu 2007-12-24 02:31:55

sickness

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
ja nie jestem lekarzem,ale jak na moje oko to moga byc jakies problemy z jelitem grubym,ale co dokladnie to ciezko mi powiedziec.Moze kolonoskopie powinienes sobie zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Wiesz ja mam ten sam problem. U mnie zaczęło się to jakieś 1,5 miesiąca temu. Nie mam ani nie miałem problemów boleściami jedynie uczucie ciężkości w dolnej części brzucha. Nie wiem co mi jest i tak praktycznie nie mam pojęcia do jakiego lekarza się udać. Czy do ogólnego czy od razu do specjalisty. Biorąc pod uwagę papierosy, piwo i kawę to zastanawiam się czy to nie trzustka tylko dla czego bezboleśnie. Jeśli masz jakieś informacje jak przebiega dalsze twoje leczenie lub czy dowiedziałeś się czegoś konkretnego to napisz proszę.
Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
sory ze tak sie wbijam ale mam pytanie o napletu poniewaz mam 15 lat i czy w czasie spoczynku sciagam na pletek to jest ok ale w erekcji jest problem schodzi tylko do polowy a jak zsune caly to boli i powstaje taka falda co to moze byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to załóż swój własny temat,a nie się wcinasz w cudzy! poza tym mógłbyś się wtrącić chociaż do jakeigoś podobnego tematu!

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Trochę jestem zdumiony ale mam dla ciebie rozwiązanie piętnastolatku . Amputacja to najlepsze rozwiązanie tylko nie wiem czego czy tego co masz w głowie czy tego między nogami. Poczytaj gazety dla nastolatków i daj innym porozmawiać na poważne tematy. Może kiedy będziesz miał tyle lat co ja to wyśmiejesz swój problem ale mój, dla mnie jest poważny a problem napletka jest bynajmniej dziecinny wydaje mi się ze powinieneś rozwiązać go kilka lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Dot. luxnego stolca.
Idź koniecznie do dentysty na darmowy przegląd. Zrób zdjęcia panoramiczne zebów. Może okazać się , tak jakw moim przypadku, że leczony kanałowo zab, poprostu zgnił - źle wypełnony korzeń. Może masz prochnicę i Twój organizm tak reaguje jak i w moim przypadku.
O wszystkim poinformuj dentystę. U dentysty wbrew pozorom , tak samo ważne są wszelkie dolegliwości jak i u lekarza rodzinnego.
Wiele osób zapomina o tym fakcie - ale pierwsze trawienie odbywa się w jamie ustnej. I to zdrowie zębów a raczej braki w uzębieniu i próchnica najczęstszym bywa skutkiem złego tawienia i wydalania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Mam dokładnie to samo od miesiąca.
Ciekawe czy dentysta okaże się skuteczny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybity ząb - implant a moze cos innego?

Następny temat

Ginekomastia/Lipomastia i moja dieta

WHEY premium