SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam robic?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Od pewnego czasu czuje bol w przedramieniu podczas unoszenia ramion ze sztanga i tylko podczas tego cwiczenia ;/ przejdzie samo czy musze kupic jakies masci albo pojsc do lekarza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Guru wczoraj juz wznowilem treningi i robilem bica. Sztanga lamana sprawdza sie znakomicie - zadnego bolu w przedramieniu! Mam tylko nadzieje, ze juz nie wroci nigdy Dzieki za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Podczas tego cwiczenia nadgastek bardzo sie przeciaza ,na poczatek zrezygnuj z gryfu prostego bo mysle ze taki uzywasz a sprobuj gryfu lamanego.W znaczacy sposob zmniejszy on przeciazenia

dEZIR

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Tez tak myslalem, a jak lamany nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Na pewno zmniejszy przeciazenia.W kazdym razie nalezy pamietac zeby sie nie przecoazyc.
Kumpel juz 2 miesiace nie trenuje poniewaz przetrenowal sobie przedramie do tego stopnia ze nie potrafi w prawej rece utrzymac 5 kilowego cizarka,teraz zaluje tego...Pozdrawiam

dEZIR

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie pomoze lamany, to uzywaj samych sztangielek-sprobuj chwytu mlotkowego.Mialem to samo...a moze raczej cos podobnego-bol odczuwalem przy opuszczaniu sztangi,a najforzej bylo przy jej odkladaniu-straszne rwanie!Nie pociesze cie zbytnio.Pomogla dopiero dluzsza przerwa w cwiczeniu.Najwazniejsze to robic bica z rozsadkiem.Prosta sztanga naprawde nie jest niezastapiona.Teraz w ogole jej nie uzywam-tylko lamany i sztangielki.I na razie nie boli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
To musze kupic sobie lamany bo mam tylko prosty ;/ 75zeta znowu do interesu muskulatury ;) ja odczuwam bol w ostatniej fazie gdy juz sztange mam pod broda i im blizej ciala tym mocniejszy mozna zastapic to tylko sztangielkami? Robie rowniez podciaganie na drazku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciaganie na drazku to raczej na plecy Sprobuj odlozyc prosty gryf na jakis czas.Ten bol pojawia ci sie troche inaczej niz u mnie, wiec nie wiem jak i gdzie dokladnie cie boli...Mozesz sprobowac tez jakichs masci przeciwzapalnych-popytaj w aptece jest takich duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Juz mam masc ale i tak odloze prosty gryf na 2 tyg i moze cwiczyc na przedramiona wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z medycznego punktu widzenia specjalista jest Guru.Ja moge ci jedynie radzic,zebys nie robil bica czesciej niz co 5 dni-a tak naprawde jesli bol jest silny, to przydaloby sie odpuszczenie tej partii na jakis czas-nie tylko rezygnacja z prostego gryfu.Nie wiem,czy teraz pomoze robienie przedramion.Zawsze mozesz sprobowac i ocenic efekty :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Złożone grupy mięśniowe wymagają dla powrotu do normy wyłącznie odpoczynku. Przedramię bierze udział w tak wielu ćwiczeniach, że nie jesteś w stanie wyeliminować przeciążeń. Na 2-3 tygodnie odłóż sztangę (sztangielki też!), smaruj Fastum w dzień 2-3 razy i grubo Arcalenem na noc. Weź Ibuprom 3-4x dziennie. Możesz w tym czasie odrobić biegi i pływalnię i odezwij się.

Dariusz Czarnecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
A mialem zaczac dzis cykl kreatyny moze go odlozyc az wszystko bedzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amfetamina a Therma Pro

Następny temat

problemd

WHEY premium