SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze na mase? Kreatyna czy Mass Gain?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Pytanie jak w temacie, dodam ze kreatyna ultimate, a mass gain hi teca. czekam na odpowiedz najlepiej jak najszybciej. DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm hosse daj juz spokoj nie pisalem ze uwazam sie za experta ... wiec nie zapuszczaj zmyslonych historii


po drugie koles pyta o cos to staraj sie mu odp. na pytanie a nie wywody zaczynasz zapuszczac ze za mlody jest itp. jestes jego mamą ? wiec co cie boli chce to niech kupuje nawet 500 kilo mass gaina .....

po trzecie ..... narazie nie powiem bo nie ma sensu ........



pozdro

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
troche glupioe pytamie wypelnij profil bo to 2 rozne calkiem odzywki napisz cos wiecej

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli chodzi o porównanie, to wybrałbym kreatynę. Z gajnera zrezygnowałbym z kilku powodów. Ale jeżeli chodzi o Ciebie, to zależy od twojego wieku, stażu itd.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
Połącz te dwa skladniki a będziesz miał najwiekrzą mase. Jezeli chodzi o mnie to kreatyna na mnie słbo działa dlatego wybral bym mass geina. Ale jezeli dobrze reagujesz na kreatyne to wiekrzą mase zrobisz na kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Mam 16lat, skonczylem juz kreatyne sports one i mass gain4100 firmy MLO (4540g) i jestem zadowolony. ale musze jeszcze na masie przybrac , juz kupilem w promocji mass gaina za 61zl hi teca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1768
jezeli o mnie chodzi to na mase lepszy jest massgain, kreatyna jest dobra na siłe. Moim zdaniem najlepiej jest polaczyc te 2 suplementy

"Krytykować łatwo, tworzyć trudno"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Moim zdaniem wystartowałeś za szybko z odżywkami o jakieś 2-3 lata !!! ...jeśli koniecznie już chcesz brać i dokonałeś jakieś zakupy to mniejszym złem bedzie gainer. Ja bym skoncentrował sie na diecie i nie wywalał kasy na suplementy w twoim wieku.


Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moim zdaniem hosse masz jakis problem z tymi odrzywkami czeples sie jednego i kazdemu tutaj wpierasz ze zawczesniej chwycil sie odrzywek ku*** stary ! przecierz to odrzywki . ile ma chlopak czekac? do emerytury ? daj spokoj

mozesz tak gadac o koksie ....chociaz tez nigdzie nie jest powiedziane(napisane) od ilu lat mozna brac ........

poprostu jesli ktos chodzi na silwonie i chce miec efekty . znaczace efekty to nie ma co czekac tym bardziej z odrzywkami ... to smieszne co wygadujesz ze tam tzreba czekac 3-4 lata i na suchara cwiczyc ......

noo chyba ze ktos chodzi na siwlonie bo nie ma co robic w domua na silownii zapnie pas poda wszystkim "siema" i usiadie i bedzie gadal 2 godziny to fakt niech sie wstrzyma nawet i 10 lat .. ale tak to niech laduje wsiebie chlopak mass gainy , super massy .....itp....



pozdro

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Jasne niech w wieku 16 lat napcha się kreatyną i innymi suplementami >>>Żecze mu powodzenia w przyszłosci ...zobaczymy czym zaskoczy swój organizm w wieku chodzby 19 czy 20 lat. Ciekawe co mu wtedy poradzisz ???

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
Hosse a ty uwazasz ze będziesz zaskakiwał swoje miesnie az do smierci. Przeciez kazdy człowiek ma jakis kres. Jezeli na sucho osiągniesz 45 cm w lapie to potem jak dozucisz odrzywki to łapa urosnie ci do 70. Zaczełem brac odrzywki bardzo wczesnie, mając mały starz treningowy a zeby tego było mało testowałem swój organizm na SAA, i wcale tego nie załuje. Bo teraz znam swój organizm bardzo dobrze wiem co na mnie dziala co nie. I mimo tego mój organizm nadal reagule znakomicie na odrzywki a zaskakuje go nowymym planem treningowych. Jezeli ty pobudzasz swój organizm do wzrostu tym ze dorzucisz mu jakąś odrzywke to powodzenia.
Pamietaj ze bez dobrego treningu nawet najleprzy srodek ciebie nie pobudzi. A co do tematu to jezeli dee-jay uznal ze musi wspomuc sie suplementami to jego sprawa i ja polecił bym ci mass geina.
PS.
Starajcie sie odpowiadac na temat. Skoro koles sie pyta co jest lepsze? to bez sensu są wypowiedzi ze ma jeszcze czas na odrzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej wez kreatynke

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która Glutamina??

Następny temat

Ovopol - pytanie

WHEY premium