SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co lepsze: "Massive Weight Gainer czy Giant Mega Mass 4000(ten z USA), czy może Super Mass Professional" na mase.Prosze o przykłady z góry
DZIĘKUJĘ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wszystkie trzy są z górnej półki a moja kolejność to:
1. MWG Ultimate
2. Super Mass prof.
3. Mega mass 4000

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla czego tak sądzisz, wnioskujesz to tylko z ich składu czy co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Mariano....Italiano?

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 3 kg mega mass 4000 przyszlo mi przez miesiac 10kg sily i 6 wagi,polecam.
ale nie kazde dziecko jest zlote i dziala tak na nich odrzywka.
np:kreatynka dziala na mnie slabiej,ale gainery rewelacyjnie!!!
Typuje podobnie jak sonbaty,ale mega mass 4000 idzie na 1 miejsce,super mass pq na 3 ale i tak jest bardzo dobry!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
helpmistrz ... 6 kg wagi przez miesiąc ... no chyba ze jakies "witaminki" brałeś do tego ..... powiedz ile z tego to fat

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..to jest prawda,nie bralem zadnego koksu ,moje zalozenia bulu takie zeby tyc okolo 2 kg na tydzien...a jak ja sie za cos biore to juz ma byc rewelacja.....nie przyszlo mi to po samej odrzywce....mialem tez dobra diete.
Pozdrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak jak powiedziałem wszystkie są z górnej półki i różnice między nimi są minimalne, a może nie żadnych znaczących różnic i jednemu lepiej pójdzie po MVG a drugiemu po mega massie
Ja w każdym razie zostaję przy tej kolejności

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pozostaje przy swoim...ale wybor nalezy do ciebie,proponuje kupic 3 na raz :)zartuje,sam zobaczysz jak jest....
pozdrawiam


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różne gainery na różne osoby inaczej działają,i tu już Ci podam przykład,ja brałem mega mass 4000 3,5kg i mi przybyło na wadze 4,5 kg,a zobacz na helpmistrza on zjadł o pół kilo mniej ,a przytył więcej.Moja rada,abyś nie sugerował sie zabardzo innymi bo na tobie efekty mogą być jeszcze inne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy preparat na odchudzanie?

Następny temat

NUTREND - Amino BCAA

Wiecej