SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepiej brać kreatyne czy spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Witam posiadam 182cm wzrostu i 115 kg. Mam problem ponieważ chciałbym zrzucić zbędne kilogramy i również wyrzezbić sylwetke i zeby mi miesnie urosly i mam pytanie co lepiej brać spalacze tłuszczu czy kreatyne, a może brać to i to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Bronzuu
a zeby schudnac co lepsze kreatyna czy spalacze tluszczu?


Jeżeli ma Ci to pomóc psychicznie, czy zmotywować to weź oba. Nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, jak wygląda Twoja dieta i treningi. Na tym polecam się skupić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na początek suple zbędne będą, możesz je dołączyć w późniejszym etapie redukcji, teraz szkoda je dawać. Bo jak redukcja przystopuje to czym się wspomożesz jak już teraz zaczniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
ale ja juz mam za soba pol roku treningu i teraz mysle co brac zeby to jakos przyspieszyc i zeby byl wzrost miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
budowanie miesni przy jednoczesnym spalaniu tluszczu bez farmakologii jest niemozliwe

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
a zeby schudnac co lepsze kreatyna czy spalacze tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jest możliwe, ale wymaga więcej zaagnażowania i indywidualnych predyspozycji, czy okresu treningowego.

jak wygląda dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
WnMPapa
Jest możliwe, ale wymaga więcej zaagnażowania i indywidualnych predyspozycji, czy okresu treningowego.

jak wygląda dieta?


wytlumacz mi w jaki sposob chcesz zbudowac miesnie na deficycie bedac naturalem??
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
budowanie miesni przy jednoczesnym spalaniu tluszczu bez farmakologii jest niemozliwe
nawet na farmatologii jedt to bardzo ciezkie zadanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk
czellista
budowanie miesni przy jednoczesnym spalaniu tluszczu bez farmakologii jest niemozliwe
nawet na farmatologii jedt to bardzo ciezkie zadanie


jasne, ale nie niemozliwe

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Jedno albo drugie . Bajki o jednoczesnym spalaniu i budowaniu masy możesz sobie darowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 16-latka

Wiecej