SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Co kupić?

Wysłana -
Cześć. Otóż po długiej przerwie od kreatyny przymierzam się do jej ponownego kupna. Postanowiłem coś do niej dodać. Myślałem o argininie/cytrulinie? Co sądzicie? Które lepsze? A może coś innego?
Celem jest masa + siła.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
najlepszym połączeniem jest kreatyna z beta alaniną.

http://potreningu.pl/articles/167/kreatyna-i-beta-alanina-polaczenie-idealne 
Wysłana -
Dzięki za szybką odp. A jeśli chodzi o arginine/cytrulinę co lepsze na początek? Brać te suple cały czas, czy zrobić sobie cykl? Jakie dawki?

Krete chciałem brać 10 dt, 5 dnt
argininę/cytrulinę 5g dt
beta-alanina 5g ed

Przez 8 tygodni, potem 8 tyg przerwy

Zmieniony przez - emtom w dniu 2017-06-14 16:49:50

Zmieniony przez - emtom w dniu 2017-06-14 16:50:15
Wysłana -
Takie dawkowanie może być. Co do tego co lepsze argi czy cytru... Nie ma na to odpowiedzi. Jeden bedzie lepiej odczuwał jeden suplement, a drugi natomiast drugie suplement. Przetestuj na sobie i się dowiesz..
Wysłana -
Jeszcze jedno pytanie co do tej beta-alaniny: zaleca się ją brać przed tren. Czy działa pobudzająco jak inne pre-workout'y, np. kofeina? Bo ja nawet po jednej kawie nie mogę spać, więc stymulanty odpadają.
Crea+beta-a ma być dobrym połączeniem, ale nie będzie problemu, jeśli b-a wezmę przed, a kretę po treningu?
Wysłana -
BA nie pobudza. Tym się nie martw
Tak możesz brać o dowolnej porze
Wysłana -
emtom
Jeszcze jedno pytanie co do tej beta-alaniny: zaleca się ją brać przed tren. Czy działa pobudzająco jak inne pre-workout'y, np. kofeina? Bo ja nawet po jednej kawie nie mogę spać, więc stymulanty odpadają.
Crea+beta-a ma być dobrym połączeniem, ale nie będzie problemu, jeśli b-a wezmę przed, a kretę po treningu?

nie bedzie problemu

emtom
Dzięki za szybką odp. A jeśli chodzi o arginine/cytrulinę co lepsze na początek? Brać te suple cały czas, czy zrobić sobie cykl? Jakie dawki?

Krete chciałem brać 10 dt, 5 dnt
argininę/cytrulinę 5g dt
beta-alanina 5g ed

Przez 8 tygodni, potem 8 tyg przerwy

Zmieniony przez - emtom w dniu 2017-06-14 16:49:50

Zmieniony przez - emtom w dniu 2017-06-14 16:50:15

tego typu miks rowniez jest jak najbardziej OK
Wysłana -
najlepiej połączyć cytruline z arginina, activlab ma taki produkt nitro caps lub samemu skleić miksa.
Wysłana -
Ok, dzięki za pomoc panowie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź