SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest w środku? Androchem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Witam, bije mastera enan z androchema i są podejrzenia że w środku jest bold. nie wiem jak rozpoznać mastera niby po stawach czuje ale bardziej przypomina to bolda. Są duszności, uderzenia gorąca, e2 na badaniach zanizone do 17 a czuję objawy wybitnego e2. Do tego lekkie dretwienie rąk, serce ciągle wali, libido poszło w ch.. Samopoczucie średnie.

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
nemopl90
Slith co masz na myśli mówiąc że jak będę poblokowany to będzie problem z nową aromatyzacja, chcesz powiedzieć że jak się organizm blokuje to mniejsza aromatyzacja jest? To by było git bo mnie ia pójdzie :D ale przecież co 6 tygodni się hcg podaje więc według tego co mówisz to nic tylko czekać ma bloka olać hcg i ia nawet nie trzeba :>


Aromatazy sa zlokalizowane glownie w komorkach leydiga i sartoliego, za pobudzenie tych komorek odpowiada odpowiednio LH i FSH, wiec jak sa poblokowane czy tez przytlumione przez kox to i aromataza. Co nie znaczy, ze jak sobie utniesz jaja, zeby zaoszczedzic na IA to nie bedziesz miec problemow z estro, bo taka chociazby meta metabolizuje w watrobie do methylestradiolu.

@Łodzianin wiadomo, ze troche przerysowalem, no ale za kosmicznymi dawkami koxu ida coraz wieksze skutki uboczne, czesto niewspolmierne do efektu. No i duzo wiecej peptydow leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363962 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667685
Co jeszcze leci ??
Dajesz jakieś ia ?
Daj ankietę dzialu
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
A skąd takie podejrzeni , te jazdy które wymieniasz mogą pasować do każdego z tych środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Podejrzenia stąd że jak mam wywalone e2 to bolą mnie sutki puchna itd, czuje po sobie kiedy mam e2 wysoko i w dniu badania e2 mi wyszło 17 jakby było zamaskowane bo ewidentnie czułem wywalone e2. No i następnie czytałem że na masterze libido powinno być wyższe a nie niższe tak samo samopoczucie ale może się mylę bo 1 raz to biorę i na każdego działa inaczej. W każdym razie jest nowa teoria która byłaby najbliżej prawdy, kilka dni przed badaniem odstawilem metke i brałem exe które mocno mi zabija estro więc pewnie zbilem za nisko ale w błąd mnie wprowadziły napuchniete sutki których nigdy nie mam przy e2 w rydzach. E2 napewno miałem wywalone bo teraz zjadłem exe 3 dni po tabsie i od razu jest poprawa że wszystkim, dlatego zagadka jest tutaj wynik estro 17 w dniu badania

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
pół biedy jak tam jest bold ,który zresztą nie jest tani w produkcji i jesli tam nie ma mastera to i bolda tez nie. Mam dwie flaszki tego mastera e kupione rok temu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
podejrzewać możesz ale nic więcej nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
podejrzewać możesz ale nic więcej nie zdziałasz

Dlaczego? Mozna zlecic analize, troche ponad 500 zl i ok 3 tygodnie czekania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Bold jest tanszy od mastera wiec jak nie master to pewnie bold , ciezko mi powiedziec bo nie brałem bolda , objawy jedynie moge stwierdzic po tym co wyczytałem na forach lecz tez nie do konca , bo teraz jak zjadłem kilka tabs exe to wszytskie wyzej wymienione objawy ustały , z andro miałem nie raz towar i według mnie 1 klasa godna polecenia , na forach tez czytałem ze sprawdzone i towar sie zgadza . Poczatkowo byłem pewny ze to master bo zyły wychodza i po stawahc idzie , tak jak mowie zagadką jest tylko zanizone e2 na badaniach ale tutaj moze byc wiele czynnikow ktore na to wpłyneły , moze lab lipny , moze pokarm przed miał wpływ , metka jakos w tamtym okresie juz sie skonczyła wiec nie było takiej aromatyzacji , w dniu badania brałem exe a kto wie jak to do konca działa , wiadomo ze zabija pewien procent e2 ale rowniez ma wpływ na e2 po 20/40/72/100 godzinach . Badał ktos e2 po zazyciu tabsa exe ? Pewnie za nisko zbiłem e2 i spanikowałem ze oszukany wynik , narazie wszystko gra :)

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363962 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667685
Nie kumam tej rozkmniki ,czułem że mam wywalone e2 to dałem kilka exe .i jest źle to zrobiłem badaniach i dlaczego e2 jest nisko się pytasz?

No bez jaj na czują to można po lesie za grzybami chodzić .

Zbiles e2 ia w końcu w takim celu brałeś te ia i e2 poleciało to chyba tak ma działać prawda ?

2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Pytaj w labie czy moga zrobic LC/MS, to jest dokladniejsza metoda pomiaru min. e2, mniejsza szansa, ze wynik cos zafalszuje.
LC/MS





Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-04-12 08:46:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Nie miałem możliwości wcześniej robić badań a czułem się mega źle to zjadłem w ciemno żeby je trochę zbić bo wiedziałem że nie długo pójdę na badania i zweryfikuje dawkę ale nie sądziłem że zabije tak nisko bo wtedy jeszcze mało testa szło i była mała aromatyzacja a czułem po sobie ze estro wywalone byłem przekonany że wynik pewnie ze 120 no ale tak jak mówi łodzianin lepiej dawkę pod badania niż w ciemno bo później nie wiadomo co jest odpowiedzialne za nastrój

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTO DLA ZDROWIA REGENERACJI I SAMOPOCZUCIA!!!???

Następny temat

Potrzebna porada..odstawienie femary a wejście na bombę

WHEY premium