SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest skuteczniejsze Kickbox czy Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Chciałem się dowiedzieć co jest bardziej skuteczne w walce na ulicy Kickbox czy Muay Thai.Czy ktoś z was miał juz okazje zastosować te techniki w prawdziwej walce na ulicy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
to zalezy, ogolnie muay thai, wiesz lokcie, kolana, ale zdrowszy jest raczej kick-boxing, bo nie tak kontuzyjny, no i przede wszystkim moze cie potem nie zabija albo nie wsadza, to tez niewatpliwy atut.

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
"no i przede wszystkim moze cie potem nie zabija albo nie wsadza, to tez niewatpliwy atut" ???????? ???????? czemu maja go zabic lub wsadzic .

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
to taki raczej dowcip byl, ale chodzilo mi o to, ze muay thai jest duzo brutalniejszy, przez co latwo sie w***ac w gowno

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"przez co latwo sie w***ac w gowno" - na jakiej podstawie tak sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
o jezus, to przenosnia, chodzi mi o to, ze lamiac komus nos, bardzo brutalnie, szczeke i wybijajac dwa zeby, mozna sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc. kick-boxing nie jest taki brutalny, najwyzej wybijesz zeby i zlamiesz szczeke

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Hehe... A w kicku nosa nie złamiesz
P.S. Ja wiem o co Ci chodzi

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
OloKK jeden mnie rozumie oczywiscie, ze zlamiesz, ale np wezcie sobie jeszze pod uwage taka sytuacje, ze bijecie sie w szkole, i chyci was na tym jakas dyrektorka czy co. jak kick-boxer pobije klienta, to moze go od razu nie wywala ze szkoly, a thai-boxer ? a tak czy inaczej bic sie bedziesz umial. mimo wszystko polecam kick-boxing, nie dlatego, ze sam trenuje, ale dlatego, ze nie bedziesz mial po roku z***anych stawow lokciowych, kolan, a trzaskac sie bedziesz umial.

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Stawów- przez roku treningów nie miałem z nimi ani razu kłopotu i nie wiem za bardzo dlaczego po thaiu miałbym mieć. Zresztą thai wcale nie jest tak bardzo kontuzyjny póki nie startujesz w zawodach (a to raczej w Polsce na razie nie grozi). Jedno co, to piszczele bolą porządnie.

MuayFan

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
no z tymi stawami to moze nie tak do konca sie dobrze wyrazilem, tzn chodzi mi to, ze zawsze kopniesz tym kolanem w lokiec czy cos takiego. a z piszczelami to tez wcale nie tak kolorowo, no bo to tez powazny problem przeca.

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Muai thai -skuteczniejszy ale bardziej szkodliwy dla zdrowia. Dlatego, ze techniki sa bardziej brutalniejsze. Np. uderzania glowa i lokciem.
Grozniejsze jest to ze tobie moze sie cos stac a nie komus.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cześć Urodzeni Mordercy ;-))

Następny temat

Taekwondo a Kyokushin

WHEY premium