SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest najbezpieczniejsze - deca???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jest najbezpieczniejsze - deca ? Proszę o porade, ćwiczę dwa lata z przerwami i chce przyjąć coś najbezpiecznijszego, słyszałem że jest to deca(czy to prawda?)- jeżeli tak to ile mam tego wziąść, mam 178cm i 78 kg.

KMZ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Terminator lepiej spuść się na tym łańcu w "surówkę", zniszcz swój mikroprocesor, i nie dawaj takich rad. Wszyscy na tym skorzystamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem. Jednak bym radzil zaczac od lekkich koksow takich jak: primobolan, winstrol czy deca. Sa dosc drogie, gdyz wszystkie pochodza z tzw. importu, jednak nie sa az tak toksyczne (nawet w dosc duzych dawkach) jak testosterony, ze o metanabolu nie wspomne.
Naprawde, jesli juz decydujesz sie na doping to warto zaczac do lekkiego koksu.
Jesli masz dobre zrodelko, to kuracja np. z samej deci nie powinna kosztowac wiecej jak 600zl.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest dwa centymetry czystego mięśnia, z którego prawie nic nie spadnie, najlepiej zalać się w pierwszym cyklu wodą, mieć rozstępy, a później spadki...tak, to jest najlepsze wyjście na poczatku "przygody" z koksem.


Nawiasem mówiąc, jak już mu radzisz testa i mete to podaj mu także środki, które przywrócą jego układ hormonalny do normy i ograniczą spadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
wez se metke i tescik a ja wezme dece to nic ze droga jest a zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej czy ja czy ty i kto bedzie mial wieksze skutki patrz na to jakie sa skutki i bezpieczne co jest a nie na cene po metce bardziej albo tesciku sobie zrobisz krzywde niz decom jak nie masz konkretnej kuracji testem albo meta bo sobie narobiszkrzywde

ajak

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ale brednie ja pier...e... Terminator jak masz cos takiego mowic to nie mow wogole.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
terminator pieprzysz konkretnie tyle powiem, a ze ty dales sie wy***ac w dupe dilerowi to nie znaczy ze koles ma ladowac w siebei omke z meta i teraz tak :

1. 6-7 cm w lapie po omce i metce ? to chyba musialby zrobic 3 takie kuracje z rzedu jak mu zaproponowales

2. 12 strzalow deci 200 mg ?? no to juz konkretnie dales dupska - 2400 mg ??? to sa 3 sensowne cykle na poczatek idioto jeden

juz 1000mg da mu spokojnie te 2 cm DOBREJ MASY a na taka ilosc wyda max 250 zl (porownywalna kasa do twojego cyklu) ale zaoszczedzi DUZO DUZO wiecej zdrowia niz ty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treminator napisał:

"Stary sluchaj mnie"


BUMP !!! )))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5395
witam, zawsze radzę się przed jakimś krokiem w sferze anabolików... jak to ktoś tranie określił moja przygoda rozpoczęła sie od primobolany i winstrolu... powiem szczerze , to była dobra decyzja
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
rozne koksy dzialaja roznie na danego czlowieka.
terminator daj sobie spokoj z gadana tego typu.
przypominasz mi ludzi z mojej silowni.ich juz nie
interesuje czy beda zdrowi, czy beda mogli miec dzieci.
ja w calym swoim zyciu wziolem z 10 strzalow tescia
prolongatum (stand.) i propinaty troche.i co ?
tak gdzies z tydzien temu doszedlem do siebie.po tym wszystkim.

apropo wczoraj gadalem z moim nowym "trenerem" (ukonczyl awf i potem zaczal akademie medyczna ale go wy***ali) i on
powiedzial,ze NIGDY,NIGDY czlowiek ktory bierze pochodne testosteronu nie bedzie mial takiej samej sprawnosci seksualnej jak przed kuracja.podobno clomid i hcg tylko
_troche_ pomagaja.bedzie lepiej z czasem ale nigdy tak samo.
np. metanabol jest najbardziej zabojczy dla jader.jak ktos jest bardzo wrazliwy na takie rzeczy to 50 tabl. moze przekreslic dzieci na cale zycie. testosteron podobno nie jest lepszy.
i co terminator ? jakies wnioski ? ciekaw jestem czy mozesz miec jeszcze dzieci. moze sie zbadasz ?

(ale sie rozpisalem)

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bongo gosc co go wy***ali z akademi medycznej to jest doprawdy autorytet 50 metka i brak dzieci dobre))))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

steryd

Następny temat

Witaminki prosto z Grecji

WHEY premium