SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest ****A?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co się stało do jasnej cholery. Popieram blokadę dopingu, ale dla osób którzy NIE OPŁACILI abonamentu!!! Ja taką osobą nie jestem!!! Dlaczego nie mogę tam wejść? Mam nadzieję że to tylko przeoczenie i zostanie szybko skorygowane.
I dlaczego widzę tylko pierwsze posty, a odpowiedzi nie? To też taki mankament dla nie płacących? (tyle że ja powtarzam raz jeszcze ZAPŁACIŁEM!!!).

Czekam na szybkie rozwiązanie problemu.
Sorry za wulgaryzm w tutule, ale mnie poniosło!

Olek, [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie unos sie tak

Wszystko jest wporzadku. MaTEO wyjasnial juz sprawe.
Istnieje specjalne okienko zeby sie zalogowac
Oplaciles spij spokojnie

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja takze widze pierwsze odpowiedzi w postach, co jest?

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek a ja widze jedną odpowiedź, a jak wchodzę to nie ma żadnej, ciekawe czy moja też się pojawi...

A propos, w każdym dziale, w każdym temacie nie pojawia sie nic oprócz pierwszego postu, wiec coś się chyba po***ało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy widzicie tą wiadomość (bo ja oprócz pierwszej żadnych nie widzę), ale jeśli macie coś ważnego do przekazania to walcie na maila, bo jak już wspomniałem nie mogę czytać wiadomości.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Olek, uprzedziłeś mnie. Też widzę tylko pierwsze posty i też jestem zły !!!!!!!!!!!!!!!

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam za chwilowe problemy techniczne.
Jeśli masz opłacony abonament, to sprawdź czy forum Cię rozpoznaje i czy Twoja przeglądarka używa cookies.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
też to miałem 1h temu ale teraz jest spoko

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
u mnie już wszystko OK

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie już też jest ok.
Sorry za uniesienie.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olek - masz już dział "doping"?

Mateusz Pazdan
Administrator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział DOPING zablokowany

Następny temat

moje boje z DeeJaaVuu

WHEY premium