SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść po treningu muay thai.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Z tego że późno kończę treningi muay thai, to nie chcę jeść mega dużo. I czy jogurt naturalny z jakimiś dodatkami wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
ja mam taki rytual. Przed treningiem jem banana, rozrabiam bcaa i pije troche juz przed samym treningiem, jak trener zezwoli to w trakcie dopijam bcaa, jak nie to po treningu. Nastepnie w szatni opierdzielam jeszcze jednego banana i odzywke gainer.

Po prysznicu i powrocie do domu okolo 1h - 1:15h pije wypasny wycisniety sok + awokado, kolacje, glownie to co sobie przygotowalem wczesniej na obiad i dopijam gainera :) po 30 min klade sie i spie jak ksiezniczka :P

Mozesz ograniczyc sie do tej pierwszej czesci z bananmi :P wtedy nie bedziesz musial czekac 30 min, zeby sie kimnac.

PS napisalem gainer ale to chyba nie jest dobry termin. Chodzi o odzywke 45% bialka i 40% wegla. Koledzy kulturyscie skoryguja thx :)
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Tak, jeśli jesteś anorektyczną modelką z Mediolanu to owszem, po ciężkim treningu, na którym zrzucisz nawet do 2 kg wagi, możesz oszamać jogurt z otrębami. Tylko nie przesadź z nimi, bo się jeszcze zalejesz
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
To co mam zjeść o ponad 21. Gdy o 22 idę spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kanapkę, banany, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Normalny, pełnowartościowy posiłek - szejk albo w formie stałej. I nie, nie bój się że jak zjesz dużo przed 22 to ZGRUBNIESZ

https://www.sfd.pl/Intermitten_fasting__co_zrobić,_żeby_post_przynosił_efekty_-t945026.html - przeczytaj to się trochę w głowie przejaśni

Ja bym zmiksował owoce, ryż ugotowany, chude mleko, wodę, gorzką czekoladę, cynamon, odżywkę białkową - i wypił. I poszedł spać


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-01-21 17:51:00

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jogurt z dodatkami co to za dodatki ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Nie ze zgrubne tylko potem jak leze to brzuch mnie tak lekko boli i rano sie tak słabo wyspany budze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
powinieneś zjeść swoje rękawice i zapić potem !
tak robią prawdziwi twardziele z najtwardszych twardzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Kisne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale po czym ten brzuch Cię boli ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
A jesz teraz jogurt naturalny? Może masz uczulenie, nietolerancję?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena plan treningowegi i ,,diety''.

Następny temat

pompki

WHEY premium