SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co i kiedy brac na redukcji Lowcarb, treningi rano.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46965
WItam panów i panie ;) Mam teraz duzo wolnego czasu wiec postanowilem zrzucic troche masy. Waze 79 kg przy 178 cm jakies 20% fat. Przyszla do mnie paczka SFD i w sumie glupio ze konsultuje sie dopiero tereaz ale kupilem Tribulus 100 kap, BCAA w proszku, Kreatyne i kompleks Witamin Vitaminall od Nutrisport. Zamierzam stosowac diete Low Carb. Treningi chcialbym robic rankiem - 8-9. I Tutaj pytanie: Które suple mam brac i kiedy? Rankiem trening silowy + rowerek na czczo? Bcaa po treningu czy przed? Dziekuje za wszelkie sugestie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jw nie ma potrzeby wykonywnaia w ogole cardio, zalezy tez od czlowieka z jakim mamy do czynienia, bo jednak sa jednostki, gdzie trening typowo tlenowy sprzyja budowaniu formy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Ale to ma być IF? Jeśli tak to ja dwałem bcaa do treningów i sobie chwaliłem.

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46965
IF? Dopiero wygoglowałem i wyglada interesujaco. Myslalem raczej o LC z normalnhymi 4-5 posilkami dziennie i z niedziela Weglowodanów. Czy IF jest skuteczne? Chce jak najszybciej zgubic tluszcz i rozpocząć masowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze zdrowym odżywianiem to skup się ma podstawowej diecie zbilansowanej . Bcaa przed lub w trakcie treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
osobiście uważam tak jak Flex- dieta zbilansowana będzie najlepsza na początek. Bo najlepsza dieta to taka którą uda nam się trzymać. Zbilansowana jest chyba najbardziej zblizona do takiego podstawowego domowego jedzenia. Natomiast wszelkie wariacje typu LC i IF moga być ciężkie do wprowadzenia w pierwszym etapie twojej przygody

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
skoro mas zjuz suple to ok, ale zostawilbym je na dalszy etap budowania formy
teraz wrzuc na start 5g kreatyny i trzymaj sie tej dawki do konca odchudzania>

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46965
Dobra Panowie to startuje z dietą zbilansowaną i mam jeszcze 2 pytania. Idę teraz na siłownie na czczo. Biorę 10g BCAA, kompleks witamin,3 kapsy Kreatyny i tyle. Zamierzam trochę treningu siłowego i później rowerek 40 min. Robię wszystko odobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaminy daj do posilku bogatego w tluszcze,
tak dlugie vardio po silowym na czczo wg mnie nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46965
No nie jest. Wróciłem właśnie z siłowni, i nie dałem rady dokończyć cardio. Poprostu brak energii i odruchy wymiotne... Więc jak się za to zabrać by jak najlepiej wykorzystać mój 2_miesiexzny urlop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
rano cardio na czczo, po poludniu silka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
albo pozegnaj sie z cardio na rzecz metaboliki

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kombinacja Suplementow

Następny temat

Coś skutecznego na spalanie

WHEY premium