SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dodac ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
co dodac do tych cwiczen ??
tric : prostowanie roamion na wyciagu 4 serie
wycisaknie francuskie jednoracz(lezac lub siedzac)4 serie
bic: uginanie ramion ze sztanga lamana 4serie
uginanie ramion ze sztagielkami siedzac(supinacja) 4 serie
Plan ogolnie bedzie na mase. Staz ponad 1,5 roku , full sprzet
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jezeli ktos ma dobry plan na mase to niech da do niego linka. Nie podawac tylko formy na lato michaila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Tylko łapy ćwiczysz??

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
plan na mase - sztanga prosta zamisat łamanej na bica. Duży cieżar, do 8 powtórzeń z wonlym ruchem powrotu.

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Nie tylko lapy ale reszte juz mam !! Paln na mase powotrzenie tez mam i ciezar tez chodzi mi tylko o dodanie jednego czwiczenia do bica i trica. Moze jeszcze ktos napisze jakie jest najlepsze cwiczenie na motyl ?? Biore teraz xp czy na nim robic takie hradcorowe treningi czy normalnie zalozona ilosc serii i takim spokojnym ciezarem ?? jakies dopakowania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
plan na mase - sztanga prosta zamisat łamanej na bica

Znaczy, że łamaną sztangą nie robi się trenując na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja wlasnie nie cierpie takich odpowiedzi i ludzi jak ten co napisal o tej sztandze ! Nie ma wiedzy i na sile stara sie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
ja też

Chętnie pomoge, ale napisz dokładnie w czym problem, przedstaw cały plan, bo tak w ciemno to możemy spamować bez efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
plan na mase - sztanga prosta zamisat łamanej na bica. Duży cieżar, do 8 powtórzeń z wonlym ruchem powrotu.

niby dlaczego prosta ? przeciez lamana tylko pomaga nie obciaza tak nadgarstkow ...

ogarniasz ogarniasz

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
prosta, ponieważ zmusza więcej mięśni do pracy a ruch jest bardziej wymagający. Nie jest kontuzjogenny jeżeli nie przesadzamy z ciężarem. Na prostej możemy brać mniejszy ciężar jak na łamanej.

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
ogolnie staram sie przerobic paln michaila forma na lato 2006 ale jakos brakuje mi pomyslow. Ogolnie patrzylem przed chwila na twoj masowy ale jakos nie przekonuje mnie machanie klatki i tricepsa , plecow i bicepsa na jednym treningu. Jak mozesz i chce ci sie to mozesz przerobic swoj czterodniowy. Potzrebny jest mi plan na mase ciwcze juz ponad 1,5 roku silka full sprzet :) pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj trening na mase co zmienic??

Następny temat

MASA MASA MASA ....

WHEY premium