SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla chudego kolesia (duzo hajsu do przeznaczenia)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Mam 193cm/73kg/18lat, wyciskanie 75. Cwicze pol roku, kuracje (moja pierwsza i ostatnia)
planuje na koniec jesieni.
Chcialbym nabrac dobrej jakosci masy miesniowej. Mam duzo hajsu (nawet ponad 1000PLN) i pomyslalalem o Deca i Winstrol. (a moze jest jeszcze cos lepszego jakosciowo [i drozszego]). Moglby mi ktos to ladnie rozpisac plus jakie leki do tego (na podtrzymanie wlasnej produkcji testosteronu i gyno). Do tego mam problem, bo jestem baaardzo zylasty i boje sie, ze po winie bede mial jeszcze wiecej wystajacych zyl (o zgrozo). Czy to mozliwe? Bo jesli tak, to moze ktos zaproponuje cos zamiast winstrolu?

Rosnij zdrowo!

Kox'n'machen

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
1.) masz za slabe wyniki aby koxowac
2.) jestes za mlody na to
3.) STANOWCZO za krotko cwiczysz

moja rada: jesli ta kase przeznaczysz na odpowiednio dla siebie dobrane suplementy (m. in na gainera porzadnego) i dobrze je sobie rozpiszesz, a nie zeżresz wszystko naraz i wspomozesz dieta, efekty cie zadowola to malo powiedziane, przemysl to

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos mi tu nioe pasuje, czemu w profilu podałes błedne liczby????, a tak w ogóle to pocwicz jeszzcze z rok, a wtedy bedziesz sie mógł za cos zabrac.

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tak, zgadzam się z przedmówcami - suplementy, dieta i trening - koksy potem. Już po 2 latach naturalnego treningu ilość receptorów wandrogennych
w twojej ctkance zwiekszy się znacznie i bedziesz mógł pomysleć o braniu.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Rzeczywiscie troche namieszałeś w profilu napisałeś że wyciszkasz 105kg,a tu ze 75 kg!!!!!!No i waga sie nie zgadza!
Oj nieladnie tak sciemniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Sory za bałagan w danych, namieszałem ponieważ pisałem pytanie z kompa i logu kolegi (Bartka)
,a sam w necie jestem tylko tymczasowo bo nie mam kompa.

Wszystkie rady przemyśle bo jak sam wcześniej słyszałem niezłe przyrosty są do ~100kg w wyciskaniu.

Ale mimo wszystko dzięki(za wszystko i zarazem za nic;)

Rosnij zdrowo!

Zmieniony przez - Schwarzer w dniu 2002-08-27 10:08:18

Kox'n'machen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja rada - zastosuj się do swojego podpisu. Koksowanie przy twoim stażu to zabójstwo dla twoich ścięgien i stawów. Chyba nie chcesz przedwcześnie zakończyć kariery?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka i tłuszcz

Następny temat

ANAPOLON????

WHEY premium