SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z tym ciałem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Witam.

Mam 18 lat, waga 80kg przy wzroście 183cm,mój staż na siłowni to ponad rok. A mogę wspomnieć że zaczynałem od typowego ekto z ramionami grubości nadgarstka.
Diete staram się trzymać na 100%, przy czym max 20% jest jedzenia brudnego (batoniki, czekoladka, nie dużo ale zawsze) obecnie to ok. 3000-3200kcal w tym 180g białka, wegle i tłuszcze zmiennie, ale staram się by każdy posiłek był pełnowartościowy.
Wstawiam moją sylwetkę ponieważ nie wiem w jakim kierunku mam iść dalej.
Niby dół brzucha jest trochę otłuszczony, szczególnie gdy nie jest pozowany tak jak na zdjęciu, ale z drugiej strony na klatce piersiowej, ramionach czy barkach nie widzę aż tyle tłuszczu by móc już redukować. Wiem że mój procent tłuszczu jest stosunkowo duży.
Pierwotnie chciałem zrobić pierwsza redukcję od kwietnia, ale sam już nie wiem, ludzie jak mnie widzą na siłowni to się pytają co chce redukować. Jak powinno być waszym zdaniem?
Przypomnę że zaczynałem od naprawdę chudego szkieletu, czasem z podejrzeniem anoreksji ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zawsze możesz iść do takiego dermatologa, który korzysta z naturalnych maści, dieta to przede wszystkim, obserwacja swojego organizmy to kolejna istotna kwestia, jak bedziesz miał chęć - wrzucaj swoja diete do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Zdjęcia przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
A

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zdecydowanie redukcja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
A

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Nie ma co się zastanawiać , trzeba redukować . Dopracuj diete . Nie może być w diecie 20% śmieciowego jedzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Naoglądałeś się za dużo YouTube. Oczyść dietę, wejdź na ujemny bilans kaloryczny i zacznij sumiennie trenować.
Recepta prosta i skuteczna.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-14 12:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Można powiedzieć że YouTube nie oglądam wcale :)
Ciężko mi określić ile faktycznie go jest ale dobra, przyjąłem że nie więcej niż 20% i są to zazwyczaj dodatki do jedzenia (jakiś sos, czasem majonez itd) no i tak jak wspominałem czasem 'coś słodkiego'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Trenuje sumiennie 3 razy w tygodniu fbw, a za niedługi czas myślę by przejść na Push-leg-pull
Nie wiem też jak dobrze oczyścić ta dietę szczególnie na masie gdy zjedzenie ponad 3k kcal czystego jedzenia jest dla mnie aż nadto trudne.
W dodatku opierając dietę na dziennikach osób tutaj z forum takie drobne urozmaicenia były dopuszczalne, nie mówimy o jedzeniu pizzy co drugi dzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Wstaw diete do oceny . Zobaczymy co można zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Ok, wstawiam dwa dni przykładowe co jem szczególnie gdy nie ma mnie w domu, nie jest to wszystko gdyż dochodzą inne owoce nie tylko banany, warzywa których nie ma gdyż są ich różne ilości, czasem wleci sos pomidorowy domowej roboty, spożywam dużo koktajli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwaga + Bardzo wysoki tłuszcz + Niskie otłuszczenie narządów

Następny temat

Jaki stosunek ww do reszty makro na masie?

WHEY premium