SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z tym ciałem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
A

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Tylko ze owoce to tez kalorie , rownież nalezy je wliczać w bilans .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Jasne wiem o co chodzi, chodziło mi tylko że przykładowo w tych dwóch dniach nie zjadłem żadnego oprócz bananów, a wiem że urozmaicenie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754745
Jedząc takie ilości kcal, jak podałeś powyżej jak zmieniały się Twoje obwody ciała na przestrzeni ostatnich miesięcy?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Wieczorem moge wstawić prawdziwe obliczenia ze wzorów, kalkulator natomiast pokazuje mi utrzymanie wagi na poziomie 3000kcal. Kiedyś jak liczyłem ze wzorów to dla wagi 76kg wynioslo ok. 2800kcal.

Generalnie na samym początku zrobiłem trochę taką świniomase gdyż jadłem na poziomie 400g wegli i nie ogarnąłem tego w porę, dopiero w późniejszym czasie zrobiłem korektę i teraz jest w porządku.
Obwody cóż, nie zaczynałem też z szesciopakiem na brzuchu, zawsze miałem tendencje do tłuszczu na brzuchu (w wieku 8-10lat byłem po prostu gruby)
Lecz ogółem mówiąc zdecydowanie bardziej nabrałem mięśnia w nogach, barkach niż np na klatce piersiowej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Jedynymi obwodami są te z dnia 19 września 2017, te na dzień dzisiejszy musiałbym dopiero zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masz jakieś problemy skórne? Albo nietolerancje, bo trądzik mocno się wyrwał spod kontroli, leczysz się? Robisz coś z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754745
Jeżeli obecna ilość kalorii powoduje przyrosty obwodów ciała, to najprościej odjąć około 300 kcal, dodać np. raz w tygodniu interwały i obserwować efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
blue_hope
Masz jakieś problemy skórne? Albo nietolerancje, bo trądzik mocno się wyrwał spod kontroli, leczysz się? Robisz coś z tym?


Tak, mam straszne problemy ze skórą od zawsze, przyjąłem taktykę że póki twarzy mi nie 'wywala' to traktuje to że tak musi być :) aczkolwiek zdaje sobie sprawę z powagi problemu, mam jakiś antybiotyk zapisany aczkolwiek boję się go narazie stosować gdyż powiedziano mi że w trakcie kuracji musi być przerwa w aktywności fizycznej ze względu na serce, nie wiem dlaczego.

Czyli mogę zostać przy tak mniej więcej ogarniętym schemacie żywienia, jedyne co to obcinać kalorie? Co jaki czas obcinać z tych kalorii? Co tydzień po 100kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwaga + Bardzo wysoki tłuszcz + Niskie otłuszczenie narządów

Następny temat

Jaki stosunek ww do reszty makro na masie?

WHEY premium